Волво Клуб - България

Full Version: Волво 760 цяло или на части 1986г.,бензин
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колата е много запазена,допреди 3 г. в движение,но собственика живее в чужбина и е бракувахме миналия месец.Разпродавам е супер изгодно,ако някои е иска и цяла за 1300лв.ще е дам.За повече инфо тел.0894427826 .Ето някоя снимка.... Smile[attachment=23182][attachment=23182]
Koлега, снимай поне двигателя да видим за какво иде реч :!: :!: :!:
ето ти двигателя, колега 2,3 турбо ,ако не си забелязал
елиа Wrote:Колата е много запазена,допреди 3 г. в движение,но собственика живее в чужбина и е бракувахме миналия месец.Разпродавам е супер изгодно,ако някои е иска и цяла за 1300лв.ще е дам.За повече инфо тел.0894427826 .Ето някоя снимка.... Smile[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]
Хаиде ,колеги Промоция Confusedhock: Давам е цялата за 1000 лв.СПЕШНО!!!!!!
Трябва ми вилка за съединителя ако лсучайно е раглобена вече
Колата все още се надявам някои да е вземе цяла....затова нищо не съм разпродала...Ако някои има интерес има тел. по горе публикуван...обявата е актуална...
колежке ако може качи снимка на таблото защото съм заинтересован
Само сега СПЕШНО ще го дам цялото за 800 лв.кеш.Хаиде ценители дерзаите...Както е на снимките в такова състояние е!!!! тел;0894427826
Колежке колата е бракувана и надали някой ще ти я купи цяла по добре я продавай на части и това е,защото и да я купи някой цяла неможе вече да я вкара в движение поради липса на талони и номера.
Колега ,не се безпокои за мен...колата е на супер изгодна цена,и всеки които може да смята ще си е направил простата аритметика -ще си вземи нужните части,а другите ще разпродаде..на такива като теб например....даже горница ще си докара....
Pages: 1 2