Волво Клуб - България

Full Version: Среща в Плевен 28.04.2012г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
На 28.04.2012г. събота от 10ч до 11ч се събираме на паркинга на Кауфланд(кайлъка) и после към Тотлебеновия Вал(малкия язовир парк Кайлъка) 8-) 8-) 8-)
Ти да видиш, меркалии в плевенско. Айде дано станем поне 3ма Smile
gramov Wrote:Ти да видиш, меркалии в плевенско. Айде дано станем поне 3ма Smile

Добре,че е брата да прави срещите :mrgreen:
То ако 1тема прави срещи, ехеее до къде щяхме да стигнем Smile
10ч. на мен ми е малко рано(с малко дете съм). Но към 11 някъде ще успея. Иначе гледам интереса не е особено голям. Ще взема да пратя Л.С. на хората които до сега са имали желание за среща, да видим какво ще излезне.
gramov Wrote:10ч. на мен ми е малко рано(с малко дете съм). Но към 11 някъде ще успея. Иначе гледам интереса не е особено голям. Ще взема да пратя Л.С. на хората които до сега са имали желание за среща, да видим какво ще излезне.


ЕЕЕ недей така, че цяла вечер няма да ти стигна за да пишеш на всички желаещи :mrgreen: :mrgreen:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
gramov Wrote:10ч. на мен ми е малко рано(с малко дете съм). Но към 11 някъде ще успея. Иначе гледам интереса не е особено голям. Ще взема да пратя Л.С. на хората които до сега са имали желание за среща, да видим какво ще излезне.


ЕЕЕ недей така, че цяла вечер няма да ти стигна за да пишеш на всички желаещи :mrgreen: :mrgreen:
Оффф изпотих се да пиша. От сутринта до сега пращам лични, едвам смогнах да ги пратя тия 2 съобщения :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Здравей.На 28.04.12г.от 13.00 ще празнувам рождения ден на малкия така, че мога да се вясна за не повече от час!
ми в такъв случай нека се съберем в 11.00 пред Кауфланд
дано да е удобно за всички желаещиSmileSmileSmile



mi v takuv slu4ai neka se saberem v 11.00 pred kauflant
dano da e udobno za vsi4ki jelae6tiSmileSmileSmile
Там сме, "matzo" още не е отговорил, ще взема да му звънна. Ще се обадя и на 1 колега с с60 дано и той да дойде.
Pages: 1 2 3