Волво Клуб - България

Full Version: Здравейте на всички!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте на всички в форума. Аз съм нов тук и реших и аз да се похваля. От седмица съм собственик на Волво S40 2.0 '97г. Тези дни обещавам и снимки да ви кача Smile
Aми честито колега.Много здрав автомобил, с най-големия атмосферен двигател за модела, което значи че ще върви доста добре но и ще ти похарчва окло 13/100 градско.Да си я караш със здраве!
Айде още един изгорял :lol:
Стоянееее, кое пиле ти изкълва акъла, не знаеш в какво се вкарваш с тая кола.Ще й свикнеш, ще й се покефиш и ще ти стане скучна защото се качваш, палиш и стигаш.Нищо интересно.Работи си всичко, не се чупи, стъпва здраво на пътя...скука брат, скука.Странно звучи но след година ще си говорим пак, и аз не вярвах ама е го на.Добре че трябва да се сменят масла и някоя изгоряла крушка и да се чисти че иначе щях да я натиря.А понякога тайничко им завиждам на комишиите които все са под капака омазани до ушите и все има какво да пипат :mrgreen:
Karlsson Wrote:Айде още един изгорял :lol:
Стоянееее, кое пиле ти изкълва акъла, не знаеш в какво се вкарваш с тая кола.Ще й свикнеш, ще й се покефиш и ще ти стане скучна защото се качваш, палиш и стигаш.Нищо интересно.Работи си всичко, не се чупи, стъпва здраво на пътя...скука брат, скука.Странно звучи но след година ще си говорим пак, и аз не вярвах ама е го на.Добре че трябва да се сменят масла и някоя изгоряла крушка и да се чисти че иначе щях да я натиря.А понякога тайничко им завиждам на комишиите които все са под капака омазани до ушите и все има какво да пипат :mrgreen:

Кефи остроумието ти брат!
Честито на колегата и дано е улучил на гледан кон та да не си развали мнението за марката.