Волво Клуб - България

Full Version: Менторска среща
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте от един горд собственик на Волво.

От почти 2 години си имам мое собствено возило - Волво 460 1.7 Пълна инжекция ,но колко и да е здрава някой неща започват да тракат ,неработят и т.н. Понеже съм изпуснал срещатата вчера бих искал да попитам дали може да се направи нещо като мини-среща с някой от по-старшите и разбиращи да го попитам за едно-две неща .


**** Ако темата не е за този раздел се извинявам .
Колега поне напиши откъде си.Ние неможем да гадаем
Justife Wrote:Здравейте от един горд собственик на Волво.

От почти 2 години си имам мое собствено возило - Волво 460 1.7 Пълна инжекция ,но колко и да е здрава някой неща започват да тракат ,неработят и т.н. Понеже съм изпуснал срещатата вчера бих искал да попитам дали може да се направи нещо като мини-среща с някой от по-старшите и разбиращи да го попитам за едно-две неща .


**** Ако темата не е за този раздел се извинявам .
И аз менторски да се изкажа - колега, не чакай две години ами започни да идваш по честичко на срещите Big Grin
Не вярвам специално за твоето Волво някой да хукне да го гледа и да раздава съвети. Ако има нещо - хвърли темичките тук или в проверен сервиз - Без лоши чувства Wink
vil4an76 Wrote:Колега поне напиши откъде си.Ние неможем да гадаем

Извинявам се мислех , че го пише на профила ама съм го скрил . Живее в град Елин Пелин , но уча в София и всеки ден си пътувам :Р
bell Wrote:
Justife Wrote:Здравейте от един горд собственик на Волво.

От почти 2 години си имам мое собствено возило - Волво 460 1.7 Пълна инжекция ,но колко и да е здрава някой неща започват да тракат ,неработят и т.н. Понеже съм изпуснал срещатата вчера бих искал да попитам дали може да се направи нещо като мини-среща с някой от по-старшите и разбиращи да го попитам за едно-две неща .


**** Ако темата не е за този раздел се извинявам .
И аз менторски да се изкажа - колега, не чакай две години ами започни да идваш по честичко на срещите Big Grin
Не вярвам специално за твоето Волво някой да хукне да го гледа и да раздава съвети. Ако има нещо - хвърли темичките тук или в проверен сервиз - Без лоши чувства Wink

Нямах възможността , защото трябваше да боядисвам колата и цяла зима беше на закрито
Не знам дали мястото на тема е тук,ама за друго не се сетих :mrgreen:
Успех на колегата Justife Smile