Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА: София, 25.02.2006(Събота) от 12:30
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Там съм...вземете гъсъмъто на некой да можя да му звъннете. Все някой клубар ще слезе да ви посрещне ако се объркате :wink:
Нищо не разбрах за стикерите - сега е момента да има и на срещата да се дадът. Както и каквото и да е било да се носи или кореспондира или замяни да се правят!! на части предмети и какво ли не.?
Еми дам Ефри има право, \Big Grin/ има още време до срещата и може някои да направи нещо пробно Smile А също и имаме време да обсъдиме ПАК как,какви и тн. да бъдат стикерите.


ПП:Вманиячих се по емотиконите :blob: :diabloanifire: - е DIABLO просто ме разби жесток е.
Ето и сателитна снимка Big Grin
[Image: satelit.jpg]
Хааа Ето това вече е върха :blob:

Сега вече мисля че не би трябвало да има проблеми с ориентацията :wave:
Ехехе много близо до мене се сабирате аз съм в квартал мото писта. :lol: :lol:
BMW fen Wrote:Ехехе много близо до мене се сабирате аз съм в квартал мото писта. :lol: :lol:

Заповядай и ти! Може и някоя гонка да стане vs твоето BMW 8)
s0me0ne Wrote:
BMW fen Wrote:Ехехе много близо до мене се сабирате аз съм в квартал мото писта. :lol: :lol:

Заповядай и ти! Може и някоя гонка да стане vs твоето BMW 8)

Давай го БМВ-то да го издърпаме :lol:
Ефри ( дето няма монитор ) и аз (дето нета ми е тука има тука нема ) ще чакаме на практикер в локалното за пловдивчани/пазарджиклии и всекви други с волва от 12 до 12.20 после газ на бояна.

Ще донеса 3 двд с вадис 2001 английски работещ перфектно. не се нуждае от никаква намеса освен стартиране благодарение на Асе. ако някой смята че има някакъв ценен софтуер и информация за колите ни нека го "врътне" на няколко диска.

ПП
И НЕ ХОДЕТЕ ПО КРЪЧМИТЕ ПРЕДИ ДА ДОЙДЕМ
ППП каспенок460 още ти дължа "извинение с капачка"
ПППП гаден_метал от пловдив разбрах че ще идваш - копни пак онова дето минилия път не стана


ППППП Що се ебавате с човека бе? и бмв не е лоша машина. нека дойда ...да почерпи по бира
sasho_s40 Wrote:ППППП Що се ебавате с човека бе? и бмв не е лоша машина. нека дойда ...да почерпи по бира

Не само, че не е лоша машина, ами ако е и такава, като на снимките, ще ми е доста интересно да видя Волвото, което ще успее да я надбяга :?
Pages: 1 2 3 4