Волво Клуб - България

Пълна версия: новото XC70
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4
ето малко нови модели и от мен
ето малко нови модели и от мен
angelov написа:ето малко нови модели и от мен

е то това вече го има в магазина ;о)
angelov написа:ето малко нови модели и от мен

е то това вече го има в магазина ;о)
C30 го има в София Мол изложено,цената на бензина с повечето екстри мисля беше към 30 000 - 40 000 лв.
C30 го има в София Мол изложено,цената на бензина с повечето екстри мисля беше към 30 000 - 40 000 лв.
олеле, отвратително е! по- гадно нещо не съм виждал!!!!

.... и едва ли има нещо което да искам повече :oops: :lol:

стегнете се - перфектно е, сигурен съм, че ако стоите до него ще усетите точно това което волво винаги ще искат да усещат клиентите им - да почуствате закрилата и увереността на световен шампион по оцелявне, без грам очевадна /като на алфа ромео/ агресивност. спотаената сила на мълчалив викинг - това е.
изчакайте да го срещнете и пак ше си говорим. а дано и той да ви заговори...

уголемяват модела за да се отвори ниша за ХС 50. аз лично се чудя ако има хс 50 кой ще си купува витари, санта фета, рав 4 и др. кончета-япончета:lol:
олеле, отвратително е! по- гадно нещо не съм виждал!!!!

.... и едва ли има нещо което да искам повече :oops: :lol:

стегнете се - перфектно е, сигурен съм, че ако стоите до него ще усетите точно това което волво винаги ще искат да усещат клиентите им - да почуствате закрилата и увереността на световен шампион по оцелявне, без грам очевадна /като на алфа ромео/ агресивност. спотаената сила на мълчалив викинг - това е.
изчакайте да го срещнете и пак ше си говорим. а дано и той да ви заговори...

уголемяват модела за да се отвори ниша за ХС 50. аз лично се чудя ако има хс 50 кой ще си купува витари, санта фета, рав 4 и др. кончета-япончета:lol:
i na men ne6to nemi haresva dizaina ot kam zadnata 4ast :!:
i na men ne6to nemi haresva dizaina ot kam zadnata 4ast :!:
Страници: 1 2 3 4