Волво Клуб - България

Full Version: знае ли някои
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ес 80 на филтарната кутия има едно ресиварче или не знам как му се казва. От което от единия му краи е към мотора а другия а другия при мене е запушен с болт .Идея нямам от каде е .Угледах раиона ко кадето може да стигне ,но нищо празно няма. Направих снимка но маи не мога да я пусна
Пусни снимката. С газова уредба ли си? :?:
cecobi Wrote:ес 80 на филтарната кутия има едно ресиварче или не знам как му се казва. От което от единия му краи е към мотора а другия а другия при мене е запушен с болт .Идея нямам от каде е .Угледах раиона ко кадето може да стигне ,но нищо празно няма. Направих снимка но маи не мога да я пусна
Имам едно предложение- при регистрация във форума да се изисква копие от диплома (поне за завършен 8-ми клас). То бива неграмотност ама чак пък толкова...
А как се слага снимка?И ако въпроса ми е дали съм го написал правилно щях да съм доволен от отговора ти....... но въпросът ми е друг както виждаш.Аманннннннннннннн
Като си публикуваш мнението колега от долу има едно бутонче прикачи файл, натискаш го и си избираш снимката от компютъра, после натискаш добави файл и евентуално сложи вътре, ако искаш, но внимавай снимките да не са много големи, че става мазало Wink Хайде успех и ако има нещо неясно пак питай Wink
Поне кажи коя година и с кой мотор си.
Ако съм те разбрал правилно трябва да си бензинка НЕтурбиниран, защото поне за Т6 съм 100% сигурен, че от филтъраната кутия такива маркучета не излизат.

Пример при нетурбиниран мотор (2.9): От филтърната кутия излизат 2 маркучета в горната си част. Едното отива до ДВГ (както казваш ти) а другото се връща отново в кутията но малко по-надолу (преди филтъра). Съжалявам че не мога да ти снимам за какво говоря, но вали много...

п.с. От стара снимка се опитах да драсна нещо:
[attachment=24117]
Мотора е 2,4 дизел 163 коня,2002год.Нещо като на снимката е но при мене не излиза от смукателния колектор а от блока на мотора.И като гледам другя краи трябва да е в радиатора ли?И как мога да пусна снимка.
Прикачане снимка:
Е то да съм сляп ще го видя, но при мене не е така.Не знам защо можеби защото съм в норвегия незнаммммммммммм.Тази част от страницата липсва. Cry
По скоро, проблема ти, може да е в браузъра ти. Пробвай с друг. Аз също не живея в България, но нямам проблем с прикачването на снимки. Направих ти няколко снимки, стъпка по стъпка. Другото, което се сещам, че може би даваш "Бърз отговор по темата", като там нямаш опции при писане. Та, ето и снимките...

[attachment=24164]

[attachment=24163]

[attachment=24162]

[attachment=24161]

[attachment=24160]

Тук преди да натиснеш бутона "Сложи вътре", маркирай с мишката нов ред (..в полето, което пишеш мнението си). Ако в мнението ти ще има текст, то преди снимката или след нея, не трябва да има писано. Иначе излиза калпаво в темата.

[attachment=24159]

Накрая за да си сигурен, че всичко е точно използвай бутона "Прегледай" преди да натиснеш "Изпрати". Мнението ти ще се покаже така както ще излезе по темата.

[attachment=24156]

И пробвай с друг браузър, ако не става с твоя :!:
Pages: 1 2