Волво Клуб - България

Full Version: Проблем със сервоусилвателя на кормилната с-ма.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,колеги имама проблем сервоусилвателя на кормилната с-ма или(хидравличната помпа).Колата е волво 460 GLE 92г. От помпата се чува тракащ звук като е студен двигателя трака доста силно, но като по загрее отслабва.Смених хидравличната течност, но шумът продължава.Няма никакви проблеми с управлението.
Въпросът ми е дали ще мога да се отремонтира помпата или ще трябва нова и ако може да се отремонтира някакви съвети да ми дадете.
Здравей, И моята виеше и я смених с втора употреба, но така и не остана време да отворя старата и да видя дали може да се ремонтира. Скоро май ще ми се наложи защото и тази която сложих почва да се обажда.

Ако не се лъжа Бойко от Пазарджик беше от ремонтирал неговата. (сменил лагер) ама така и не даде повече инфо. Можеш да го попиташ на лични.

надявам се да имам повече време тези дни и да пробвам да отворя и ремонтирам старата. Ще споделя после поне снимков материал Smile
благодаря за отговора
ivan2565 Wrote:благодаря за отговора
Малко ама от сърце Big Grin