Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с предната поставка за чаши
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

Имам Волво XC90 Ocean Race от 2006-та и върви като песен, но от повече от година капачето на предната поставка за чаши е счупено и не може да се затвори. Разглобих педестала днес и я извадих, но видях, че лостчето вътре е счупено на 2 места, залепих го, но нямам големи надежди, че ще е достатъчно здраво, та да питам дали някой е имал такъв проблем и ако е имал как го е решил Smile Ако се наложи да си купувам ново, то дали може да си взема само коритото (c/n 8674914), без дървения капак и за колко време реагират Мото Пфое ? Потърсих и з форума, но нищо не намерих, мерси предварително.

Васил
dimitrov.vassil Wrote:Здравейте,

Имам Волво XC90 Ocean Race от 2006-та и върви като песен, но от повече от година капачето на предната поставка за чаши е счупено и не може да се затвори. Разглобих педестала днес и я извадих, но видях, че лостчето вътре е счупено на 2 места, залепих го, но нямам големи надежди, че ще е достатъчно здраво, та да питам дали някой е имал такъв проблем и ако е имал как го е решил Smile Ако се наложи да си купувам ново, то дали може да си взема само коритото (c/n 8674914), без дървения капак и за колко време реагират Мото Пфое ? Потърсих и з форума, но нищо не намерих, мерси предварително.

Васил
Я дай снимка, че аз мойто капаче го оправях, но говорим за С80 и не съм сигурен, че е същото Wink
Здравейте колеги,и аз имам този проблем от 10 дни ,имаме xc 90 и нещо се случи сега не се отваря капачето докрай ,а се отваря до половина ,но с усилие и изщракване ,стои до половината отворено,сякаш нещо е заседнало и пречи да се отвори до край

помогнете със съвет
Съвета е същият, снимки и разглобяване му е цаката Wink