Волво Клуб - България

Full Version: Малко съвети
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
Преди седмица се сбогувах с вярното ми 340 , и сега си търся нова кола. Спрях се на с40/в40 (1997-1999) , газов инжекцион, и понеже нямам опит с подобни волва ще ви бъда много благодарен ако ми кажете какво да гледам при покупка , куде са им слабите места и изобщо колкото се може повече подробности за колата като цяло.

извинявам се ако дублирам темата , благодаря предварително
Следващия път ползвай търсачката колега ! Но,сега ще ти отговоря..
Като цяло S/V40 са добри коли , здрави и надеждни въпреки че се водят от чупливите Волва..но зависи на какъв екземпляр ще попаднеш.Повечето са здрави като машини и с издръжливи части.Части се намират лесно и са на сносни цени.Двигатели много , зависи от твоето желание.Както прочетох искаш бензинов с газов инжекцион.Предлаганите двигатели са 1.6 , 1.8 , 2.0.Аз карам 1.6-ца и съм доволен макар че идва слаб на това купе както казват колегите,но аз лично , хем съм младеж , съм бая доволен от вървеж и разход.На мен разхода ми изън града е около 7.5 в града не я карам много и ще те излъжа няма да изказвам мнение.Ходовата част е здрава (пак тук зависи от екземпляра който ще намериш) , возията комфортна , за този клас коли си има и лукс в нея .. абее отвсякъде е автомобил.Поздрави и УСПЕХ

ПП: При покупка гледай най-важното: За странни шумове откъм двигателя,сервото,поискай да я покараш ако може ..това е което се сещам УСПЕХ
благодаря