Волво Клуб - България

Full Version: Loud фестивал
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
И така...
Съботен ден, приготвяме се за тръгване. Вън вали проливен дъжд. Оказа се, че това е само в югозападните квартали на София. Пристигаме до летище София.
Сухо. Питам един полицай къде е паркинга за посетители на фест-а? отговаря : ей там зад онази сграда. Отидох там и ... не намерих паркинг. Както и да е паркирах в една уличка наблизо и пеш до концерта.
Концерта...
Ами честно казано очаквах повече. И като звук и като всичко...
Харесаха ми Behemoth и хед-лайнерите на първия ден(W.A.S.P) макар, чв последните ми се стори, че свириха малко...
Звук-а... Ех звук-а... Толкова ли не можеше господата звуко инджиниери да се опитат поне малко да подобрят нещата. Сградата на летището кънти от една страна баира от друга и в средата - един кошмар.
Около 5 мин обикаляхме с жената докато си намерим място от където се чуваше що годе добре.

От момента в който Блеки и компания редяха химн след химн, в главата ми се върти един мнооого интересен въпрос, който все още не си е намерил отговор.
Кой кого успя да събуди на другия ден с бавно отваряне на задния капак на автомобил SAAB? :mrgreen:
Tisho Wrote:Кой кого успя да събуди на другия ден с бавно отваряне на задния капак на автомобил SAAB? :mrgreen:
SAAB-а е голяма машина - даже капака на багажника има дръжка и от вътре, но...

За фестивала .... за мен това не беше фестивал, а два последователни концерта. Звука с много малки изключения беше трагичен, а Slayer май още с качването на сцената бързаха да си ходят. Ако не беше приятната компания на приятелите щях да съм доста разочарован от мероприятието като цяло.
Хммм ... да не е "оня" заден капак , дето ни беше събудил на Копринка преди години?
друго си е да видиш Cavalera & Cavalera на живо ;-)

[attachment=24258]

Quote:Кой кого успя да събуди на другия ден с бавно отваряне на задния капак на автомобил SAAB? :mrgreen:

една пловдивска група, за да спаси Пангев от кошмара на child-lock-a :mrgreen: Big Grin , но весдесъщия саабски рев разцепи тишината при бавното затваряне на капака :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Половината присъстващи помислиха, че започва да вали, а останалите хукнаха за саундчека :twisted:

иначе организацията по феста беше супер, групите много добри, но мястото и звукът много зле