Волво Клуб - България

Full Version: Кабели за свещи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте Smile
Търся кабели за свещи употребявани за Volvo v40 1998 год 1,8 115 к.с.
Имам оригиналните на Волво , подарявам ги, единият е сдал май багажа, но кой точно, не мога да ти кажа, ако проявяваш интерес на лични :mrgreen:
Искам да попитам:
-Ти сигурен ли си, че искаш да "Купиш" кабели втора ръка?
Имам такива и бих ти ги подарил, от 2.0 са и мисля че стават!
Съвет:Вземи си нови и си реши проблема.Преди време купих два по 10 кинти от автоморга.Новите са около 100 и нещо от МП. Wink
50 кинта на Тесла, доволно добри, вършат перфектна работа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аз съм с теслА ама онзи ден в дъжда като ми се прецака бобината се опитах да извадя лулата на 2-ри и 3-ти цилиндър и гуменото уплътнение което обхваща главата на свеща остана.После на студен мотор едвам ги извадих.Ай сиктир от тая марка.Хем чисто нови! :mrgreen:
Аааааа без ругатни, щото ..... :o
Абе ти какво против имаш дърводелските инструменти ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%A2%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0">http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0% ... 0%BB%D0%B0</a><!-- m -->
Имам и аз едни, малко са се разтопили, но все пак нали трябва да са втора употреба, ще им добавиш малко силикон и по възможност телчица вътре и имаш нови кабели! Smile
темата просто е без коментар, но не се сдържах! Smile
ico_kosara007 Wrote:Аз съм с теслА ама онзи ден в дъжда...

Аз също съм фен на Тесла, по -евтини са от оригиналните и са със задоволително качество.
+ един глас за Теслата. от 2007 до сега без проблеми. Скоро забелязах , че имам бяла точка на мястото в което е опирал единия кабел в корпуса на двигателя. Та предстои смяната им с нови от същата марка.
Обаче нещо се разводни темата!
Та по въпроса аз също имам 2 или 3бр останали оригинални Богикорд кабели и съм насреща. Дори са в опаковка/в кутията на Теслата/.
цената е 0,00лв
условие на доставка EXW склада ми/мазето/ :lol:
Pages: 1 2