Волво Клуб - България

Full Version: Неми свети плафона
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
и при мен е така, плафона в купето и лампи4ката на таблото светват при отвирена само лява предна врата.... Не мисля, че е нормалното, ама не ми е оставало време да се задълбая в кабеляците
и при мен е така, плафона в купето и лампи4ката на таблото светват при отвирена само лява предна врата.... Не мисля, че е нормалното, ама не ми е оставало време да се задълбая в кабеляците
От бушон трябва да е. Но преди това си провери лампичките и клемите .
От бушон трябва да е. Но преди това си провери лампичките и клемите .
radnev1965 Wrote:и при мен е така, плафона в купето и лампи4ката на таблото светват при отвирена само лява предна врата.... Не мисля, че е нормалното, ама не ми е оставало време да се задълбая в кабеляците

в твоя случай е ясна работата или имаш прекъснали кабели или клеясали клеми на другите врати. Ако се засечем на някоя среща ще ти обясня :wink:
radnev1965 Wrote:и при мен е така, плафона в купето и лампи4ката на таблото светват при отвирена само лява предна врата.... Не мисля, че е нормалното, ама не ми е оставало време да се задълбая в кабеляците

в твоя случай е ясна работата или имаш прекъснали кабели или клеясали клеми на другите врати. Ако се засечем на някоя среща ще ти обясня :wink:

GT1

SpyZip Wrote:kak може да се оправи това с багажника и къде се намира това ключе.........

SpyZip,
ти вчера беше на срещата.
Защо не каза да погледнем?! :roll:

Shubert , а ти едва ли ще се засечеш с някого на среща на клуба...
Защото просто не ходиш!
Такъв купон си спретнахме. Сега ти остава само да гледаш снимки.
:occasion9:

GT1

SpyZip Wrote:kak може да се оправи това с багажника и къде се намира това ключе.........

SpyZip,
ти вчера беше на срещата.
Защо не каза да погледнем?! :roll:

Shubert , а ти едва ли ще се засечеш с някого на среща на клуба...
Защото просто не ходиш!
Такъв купон си спретнахме. Сега ти остава само да гледаш снимки.
:occasion9:
ша идем некъде с преспиване и ще си наваксам :partyman:

а иначе за неделя.... ходих на огледи...ама без нищо интересно да огледам.
ша идем некъде с преспиване и ще си наваксам :partyman:

а иначе за неделя.... ходих на огледи...ама без нищо интересно да огледам.
Pages: 1 2 3 4 5 6