Волво Клуб - България

Full Version: проблем с тоците v40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
проблем с тоците v40

Непрочетено мнениеот металлиста » 08 Юни 2012 07:37
колеги от телефона си пиша за това моля да будА извинен. на път за работа зАпочна да ми мига лампата за изгоряла крушка учестено. присветна и абс аа като паднахА ОБОРОТИТЕ. и сега това което ме притесни наимнoгo смени се кръга за климатика те кофето от off стана on. явно се е сменил кръга по някакъв начин. моля за помощ.




kolegi ot telefona si pisha za tova molq da budA izvinen. na put za rabota zApochna da mi miga lampata za izgorqla krushka uchesteno. prisvetna i abs aa kato padnahA OBOROTITE. i sega tova koeto me pritesni naimnogo smeni se kruga za klimatika te kopheto ot off stana on. qvno se e smenil kruga po nqkakuv nachin. molq za pomosht.
metallista Wrote:проблем с тоците v40

Непрочетено мнениеот металлиста » 08 Юни 2012 07:37
колеги от телефона си пиша за това моля да будА извинен. на път за работа зАпочна да ми мига лампата за изгоряла крушка учестено. присветна и абс аа като паднахА ОБОРОТИТЕ. и сега това което ме притесни наимнoгo смени се кръга за климатика те кофето от off стана on. явно се е сменил кръга по някакъв начин. моля за помощ.




kolegi ot telefona si pisha za tova molq da budA izvinen. na put za rabota zApochna da mi miga lampata za izgorqla krushka uchesteno. prisvetna i abs aa kato padnahA OBOROTITE. i sega tova koeto me pritesni naimnogo smeni se kruga za klimatika te kopheto ot off stana on. qvno se e smenil kruga po nqkakuv nachin. molq za pomosht.

То и аз в момента пиша от телефона...
Нещо не схванах? Загубила обороти и се включил климатика?
Или премигало всичко и паднали оборотите?
Виж си акумолатора на първо четене. Wink
Колега, преди два дни забелязах, че при мен, когато пусна да обдухва прозорците ми се включва автоматично климатроника (лампата светва в зелено, без да пипам копчето). Да не би да е това и при теб? Между другото ако някой има обяснение за това явлени, ще съм благодарен ако го сподели.
Да Колега, така си е проектирано, защото запотените прозорци по този начин се оправят най ефективно.
Здравейте,

сега вече мога да пиша на кирилица. Взех си контактен спрей и изпразних половината от него на клемите. Проблема за сега е решен. Явно оксидацията при мен е била в мн напреднал стадий... Все пак да припомня: Проблема беше, че при ниски обороти присветваше яко лампата, която следи за изгорели крушки, абс-а и още нещо в червено.. Това се дължи явно на не добър контакт на кабелите с акумулатора. Едната клема беше критично оксидирала и мисля, че там се криеше проблема. Въпреки всичко не можах да разбера как ми се обърна кръга на климатика да свети зелено (и да работи) на изключена позиция, различна от обдухването на предния джам.

Поздрави!

Поздрави!
mart0 Wrote:Колега, преди два дни забелязах, че при мен, когато пусна да обдухва прозорците ми се включва автоматично климатроника (лампата светва в зелено, без да пипам копчето). Да не би да е това и при теб? Между другото ако някой има обяснение за това явлени, ще съм благодарен ако го сподели.


Toва си е нормално.Само щом дадеш на стъклото отпред и веднага се включва.Направено е с цел бързо изчистване и изсушаване.И да ти кажа работи,Все пак е Волво не забравяй Wink
Продължава да ме изненадва приятно тази кола..., хората доста са мислили по нея.