Волво Клуб - България

Full Version: Дали е от бирата...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
А дали някой е пробвал с натурален сок и какви ли ще са последствията ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Чист натурален сок!?!?! Аз не мога - много силно ми идва и няма да мога да изгледам Холандия-Германия Smile)))
Момци съжалявам за това, че обърках така темата с такива тъжни новини. Трябваше да отговоря на Мартин на лични за това. Ако иска някой модератор може да поразчисти.
Относно Дядо Николай Мазалатския той е бил над 40 години в Стара Планина. Като е бил дълги години хижар на Мазалат и от около 10 години беше взел и хижа Триглав(Равна).
Който е бродил по този край на Стара Планина не може да не го е засичал. Беше от хората, които като срешнеш веднъж после не се забравя лесно. Благодарение на него тези две хижи се запазиха и се развиват. Отиде си на 73...
Staiko S40 Wrote:А дали някой е пробвал с натурален сок и какви ли ще са последствията ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хм... Да пробвам с натурален сок, това няма как да стане. В момента на внасянето на такъв в къщи се появява едно такова три и половина годишно диване веднага го обявява за своя собственост и ...
А сега съвсем сериозно!
Не съм имал честа да познавам този човек, но от вашите думи разбирам, че е бил истински българин.
Мир на праха му!
Момчета носете си новите дрехи за да не ви ги носи някой друг... Защото животът е като бебешка пелена - къс и осран!
Казвам тия тъжни мисли, защото вчера забелязах, че в телефона ми има все повече телефонни номера на хора, с които няма как да се свържа ... вече!
Не искаме богатство, не искаме пари, а искаме бензина и бирата на старите цени :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
И дизела, и дизела... Smile
:mrgreen: :mrgreen: Мани го дизела, бирата оправя всичко.
Вижте кво момчета, мача почва, аз залагам на Холандия! Наздраве!
Pages: 1 2 3 4