Волво Клуб - България

Full Version: Реле или какво? Малко помощ.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, нужна ми е малко помощ от вас. Днес реших да поразтъркам малко малкият зявр, разбирай 40-ката и се наложи да спра временно на едно място на аварийни. В последствие, като тръгнах и спрях аварийните, колата започна да вие като захапан от котка плъх, направо на умряло. Пускам пак аварийни, нот проблъм, пак спирам аварийните , пак вие на умирачка. Питането ми към Вас е какво може да е , предположение за реле, но кое е и доколкото ми работи все още слуховото апаратче повика е от под-кормилният отсег. Благодарен съм на всякакви мнения и предположения :!: :o Wink
Сложил ли си беше колана? Цъкането за несложен колан идва от релето за мигачи вързано към светодиода на плафона.

пробвай при сложен колан дали вие, ако не - диода за несложен колан се ебава.
За съжаление да, със сложен колан бях, както винаги, от друго ще да е! Благодаря. Wink
Колега, само предположение, но.. провери дали не се е откачило някое кабелче под седалката. Релето, което отговаря за аварийните, както каза и колегата по-горе е същото, което отговаря и за колана. При мен виенето е същото по простата причина, че не съм с оригинално реле, а заместител, който явно не успява добре да управлява зумера за колана.
никой не каза кое е релето и дали е то?
Релето на мигачите, а дали е то - махни го и виж дали шума изчезва.