Волво Клуб - България

Full Version: Спешно търся части за волво 240
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте ,
Бих искал да помогна на брат ми който е маняк на тема Волво.Лично аз не го разбирам защо се бори за пореден път да спасява тази кола Smile.Сега има нужда от скоростна кутия , моделът е Волво 240 дизел 86 година.Много ще съм ви благодарен ако ме насочите към място или човек които разполагат с това , така ще спасите едно Волво и ще направите един човек щастлив Smile)).Аз търсих на доста места , но без успех . Ще продължа да търся , но мисля че това е мястото от където трябва да тръгна.
Благодаря ви
Здравейте ,
Бих искал да помогна на брат ми който е маняк на тема Волво.Лично аз не го разбирам защо се бори за пореден път да спасява тази кола Smile.Сега има нужда от скоростна кутия , моделът е Волво 240 дизел 86 година.Много ще съм ви благодарен ако ме насочите към място или човек които разполагат с това , така ще спасите едно Волво и ще направите един човек щастлив Smile)).Аз търсих на доста места , но без успех . Ще продължа да търся , но мисля че това е мястото от където трябва да тръгна.
Благодаря ви
Между другото продавам такова, ама цялото!!!
Между другото продавам такова, ама цялото!!!
кажи каква цена ми искаш на тва бялото волво че ме интересъва
кажи каква цена ми искаш на тва бялото волво че ме интересъва
Ако е за части след време искам джантите че са ми мечта
Темата вече не е актуална :wink: