Волво Клуб - България

Full Version: Купувам катализатор от в 40 140 кс.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Купувам катализатор от в 40 140 кс.


Искам да си го сложа на колата защото ми е много шумна. Незнам дали може и от 2.0 Т ? Давайте оферти
Няма смисъл. От опит с моя знам , че веднъж свален и после пак монтиран катализатора се скапва. Питата вътре е крехка и се сцепва. Момчетата на ауспусите ме предупредиха, но не им повярвах, е бяха прави. Така, че вероятността да си купиш катализатор и после да се наложи бързо-бързо да го махаш, не е никак малка Wink
На мен ми трябва целия катализатор барабар с корпуса. Като се среже от 2 те страни ме самнява напрежението и сатресението да е повече от това кето получава по пътя една кола. Тогава какво да направя за да не ми кънти вътре?
snedkov Wrote:На мен ми трябва целия катализатор барабар с корпуса. Като се среже от 2 те страни ме самнява напрежението и сатресението да е повече от това кето получава по пътя една кола. Тогава какво да направя за да не ми кънти вътре?
Мисля че Ауспуси Лазаров правеха някакви резонаторни гърнета които копирали донякъде катализатора. С доста дълга гаранция...
bell Wrote:
snedkov Wrote:На мен ми трябва целия катализатор барабар с корпуса. Като се среже от 2 те страни ме самнява напрежението и сатресението да е повече от това кето получава по пътя една кола. Тогава какво да направя за да не ми кънти вътре?
Мисля че Ауспуси Лазаров правеха някакви резонаторни гърнета които копирали донякъде катализатора. С доста дълга гаранция...

Слагах и такъв. Няма никакъв ефект