Волво Клуб - България

Full Version: Среща Монтана 22.07.2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Под яркото юлско слънце паркинга на ЖП Гарата към 12:00 ще очаква почитатели на марката от близо и далеч. За лесно разтопяващите се има и малко сянка :mrgreen: Wink
Заповядайте!
От много време се каня да ти го кажа, ала днес се реших.. :oops:

Евала за Ентусиазма ти.. Честно :!:
MaHaPaTa Wrote:Под яркото юлско слънце паркинга на ЖП Гарата към 12:00 ще очаква почитатели на марката от близо и далеч. За лесно разтопяващите се има и малко сянка :mrgreen: Wink
Заповядайте!

Колега аз работя в кафето на монт7 (пред театъра) или съм на бара или на царевицата Smile за жалост съм на работа на 22-ри ,но може да минеш от тук и да се запознаем ако желаеш Smile

А какъв цвят е Колицата ?
Wink Wink Wink

Martin Petrovich Wrote:От много време се каня да ти го кажа, ала днес се реших.. :oops:

Евала за Ентусиазма ти.. Честно :!:
Адаш и с тебе трябва да се запознаем някога Smile само не знам кога Tongue
Поздрави !
Като съм в България, ще се чуем. Не си на край света.. Wink

Но при едно условие: ..Че ме запознаеш с Ани-то :lol: Big Grin
Martin Petrovich Wrote:Като съм в България, ще се чуем. Не си на край света.. Wink

Но при едно условие: ..Че ме запознаеш с Ани-то :lol: Big Grin

Това е малко трудно Big Grin Big Grin Big Grin пред раздяла сме Tongue Но ако си толкова ентусиазиран нямаш проблем Wink
mar7ooo_92 Wrote:
MaHaPaTa Wrote:Под яркото юлско слънце паркинга на ЖП Гарата към 12:00 ще очаква почитатели на марката от близо и далеч. За лесно разтопяващите се има и малко сянка :mrgreen: Wink
Заповядайте!

Колега аз работя в кафето на монт7 (пред театъра) или съм на бара или на царевицата Smile за жалост съм на работа на 22-ри ,но може да минеш от тук и да се запознаем ако желаеш Smile ...........

Работех доста време в М7 и утре непременно ше мина през барчето :mrgreen:
Може да гледаме формула1 след срещата при теб Wink