Волво Клуб - България

Full Version: взех го
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
най после и аз се влях във вашите редици Tongue
тепърва ще ви тормозя с банални въпроси :oops: защото от 2седмици ровене във форума,в главата ми е пълна каша
и ето първият ми въпрос

доколкото разбрах от тук има някакви особености при откачане и закачане на акумулатора,бихте ли казали как става точно за да не си бъгна колицата веднага :roll:
а ето я и нея
Честит автомобил колега ! Само безавариини километри да имаш и ти да си жив и здрав да си я караш ! Smile
Честито да ти е, много безаварийни ти желая.. :lol:

Та, я виж това:

[attachment=25141]
Мерси за пожеланията и напътствията.
Надявам се да присъствам на предстоящата среща в софия и да се запозная с колеги,както и да се влея в редовете на клубните членове.
p.s засега виртуално наздраве,пък с удоволствие ще почерпя и като се видим
Martin Petrovich Wrote:Честито да ти е, много безаварийни ти желая.. :lol:

Та, я виж това:

[ATTACHMENT NOT FOUND]
предполагам това важи и за смяна,не само за разкачане на масата за момент :?:
Да, като при новия акумулатор действаш по обратния ред: Закачаш плюса и после минуса.

И спазвай положението на ключа. Макар и аз да не го правя на моята "кочинка". Тя си е достатъчно дърта и едва ли разбира от такива "математики" Big Grin
Стана ми интересно, защо да е на контакт като се закача???
marto4kata Wrote:Стана ми интересно, защо да е на контакт като се закача???

има един синдром,на студентите по медицина -първокурсници-,колкото повече четат дебелите тефтери,толкова повече болести си откриват.......та и аз така преди да я взема висях във форума и четях,четях.......
но от собствен опит зная че във тези форуми човек намира много по достоверна информация и помощ,отколкото и в най прехвалените сервизи.
но както казват старите хора.....не питай учило,а питай патило
marto4kata Wrote:Стана ми интересно, защо да е на контакт като се закача???

А, такива сложни питанки, не ми отправяйте :mrgreen:

Иначе на тая снимка бях попаднал преди време, тук в тоя форум. Ама за подробности, да се намесва колегата yuckuJackD, мисля, че той я беше публикувал. И ако се не лъжа, се прави, за да не запише грешка компютъра, ама може и да ви послъгвам в момента. Та, тъй.. :lol:
Намерих я темата: Цък .. втората страница!

Ето го и мнението:


yuckuJackD Wrote:...


Към колежката: Съвета за свалянето на акумулатора - да така, е но си прочети ръководството как се слага и маха акумулатор:
Първо се откача "-" после "+", а при закачане ключа на "II" "+"-а, после "-"-а.
[Image: file.php?id=24780]
Успех
Pages: 1 2