Волво Клуб - България

Full Version: Купувам множество тампони за V40 98`
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте. Търся да си купя доста от тампоните по окачването от зад, както и вътрешни кормилни накрайници, един или 2 от тампоните на двигателя. Също така и предните дискове, че май имам един крив и ..... . С две думи търся човек който има разглобено В40 и разбира се продава частите. В момента с предимство са хора от Русе в последствие от колкото се може по близо до русе.

защо се получава така : Купих си така мечтаната кола. да не казвам голяма дума но двигателя е пушка. градско и то с доста отсечки и любимия ми ляв завой на симовата мелница от Бозвели към пазара /минавам първи и не се гордея Smile/ ми гори максимум 8. На вън с каране като леличка и двама човека падна на 5 .... по щастлив от мен нямаше, ОБАЧЕ още като я взех имаше множество проблеми с окачването. смених всичко по предницата с изключение на вътрешните кормилни накрайници /нямам идея защо не ги смених/, сложих хубави ролки и ремъци, налях хубаво масло, смених накладки и фалирах Smile)). Временно оставих нещата на стендбай но от тогава минаха повече от 3 мецеца през който минах 8 000км /колата се ползва за работа и не само/ и не ми допада че си досчупвам прекрасната количка. Та .... това на кратко е малката ми семейна тъжна историйка. Поздрави.

п.п. телефон за контакт 0898 92 31 17
По принцип, това че колата ти е В 40 не е съвсем достатъчно като информация относно тампоните на двигателя ти. Съдейки по разхода обаче явно си караш дизел. По този повод тампоните на двигателя при дизела не са като при бензина и новите са "уж" на по-прилични цени, така че моето мнение е да си вземеш нови такива. Относно цените по окачването не мога да ти кажа нищо, но си мисля, че не е лошо и проверка за нови да се направи, поне да нямаш ядове занапред. Успех Wink
колега, добре знам че по хубаво от новото и качественото няма, НО нещата който трябва да сменя са доста, а парите кът. имам скъсан тампон на двигателя който от около седмица като запаля или съм на кръстовище на обороти без газ и направо си дрънчи на метал ....... разбираш ли мъката ми ...
Разбирам я мъката ти , моя такъв тампон само че за бензин го купих за 250 кинта с отстъпката от МП. Има теми и за рециклирани такива, но явно не си е работа :o Tongue
МП и всичките им сродни са цървули. Първо ми взеха 106лв за диагностика в софия. второ не ми бяха завили левия тампон от горе на двигателя и съм се прибирал така до русе. второ ме излъгаха че накладките ми са свършили. Ходих да питам в русенското за части и половината ги няма. и като се има в предвид за какви пари говорим ..... да си ги ползва със здраве тия части. аз си купих не случайно кола да 14години .... не е на 3-4 че да ми смъкват кожата за части. морги има а както разбирам и доста хора имат такива коли за разглабяне.

А по темата, имам уговорка с колега от Русе. ако с него нещо не се разберем или нещо подобно ще пиша или звъня на всички който ми писаха. Поздрави.
Здравейте. Днес си накупих всички неща та темата е приключена. Скоро излизам от бокса и пак на пътя че съм болен от 3 дена като съм без Вола. Поздрави на всички и много безаварийни емоций Wink
Колко пари ти излезе задното окачване че и моето е за правене ?