Волво Клуб - България

Full Version: Как се действа със спрей за премахване на драскотини?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Остана ми да си оправя една драскотина през десните врати, която някой злобар ми направи още когато купих колата. Драскотината е дълбока, не може да се махне с паста пробвах го. Купих си един спрей против драскотини и пробвах да пръсна малко, обаче той остава бели точки и става още по-лошо. Страшно здраво и бързо се лепи за боята.
Не става със спрей, иска си майстор. Можеш да го направиш само по зле.
Язък - тъкмо си викам - ей сега около 10 маймуни ще прочетат как ще ми оправят надрания капак и ..... майстор .....
Срам ме е да пусна снимки какъв съм майстор бояджия :-)
Здравей колега,
тука на дилършипа продават едни тубички с нещо като при маркерите накрая, за премахване на дълбоки драскотини или язви. Пълни са с автобоя и вършат добра работа. Провери с МП. Успех!
Пробвах ги, работят само по телевизията. На живо е ебати мърлящината, а за дълбоки драскотини си трябва кит.
И аз пробвах от тия '' фулмастри '' от телевизията , на леки драскотини може и да помогне (поне до следващото миене на колата хах) , но на дълбоки за нищо не става.
Хм, пак боклуци продават значи. При мен си държат ама не са правени от Чайници да отбележа. Личи си но ако се гледа от 1 метър не се забелязва.