Волво Клуб - България

Full Version: Нека да се похваля с нещо :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
npackoBko Wrote:Така и така ще ходиш там - Мадарския конник също е наблизо .....

До колкото знам той се намира в шуменското плато или поне близо до него или греша?
Колеги я кажете кой маршрут е по-добър за разходка:
1: Свищов - Велики Преслава - Шуменско Плато - Плиска - Свищов (тук може да се спи на палатка)

2: Свищов - Враца - Пещера Леденика - Монтана - Белоградчик (белоградчишките скали) - Пещера Магурата - Видин (Крепостта баба Вида) - Свищов (тук ще спим в Монтана в един апартамент)

Как мислите кое е по-добро?
mar7ooo_92 Wrote:Колеги я кажете кой маршрут е по-добър за разходка:
1: Свищов - Велики Преслава - Шуменско Плато - Плиска - Свищов (тук може да се спи на палатка)

2: Свищов - Враца - Пещера Леденика - Монтана - Белоградчик (белоградчишките скали) - Пещера Магурата - Видин (Крепостта баба Вида) - Свищов (тук ще спим в Монтана в един апартамент)

Как мислите кое е по-добро?
Какво да ти кажа, аз се върнах миналата седмица от Врачанския балкан и не ми се прибираше (не само заради стахотната компания с която бях), а маршрут 1. го обходихме миналата година, мога да ти кажа, че и двата маршрута са хубави, просто ти трябва да решиш какво харесваш повече. Маршрут 1 е исторически, а Маршрут 2 е природен, между другото ако избереш Маршрут 2, внимавай по пътя Монтана - Белоградчик, когато минахме (близо до Белоградчик) пътя беше в голям ремонт. Не е важно кой маршрут ще избереш, важно е да си изкарате хубаво.
Белоградчик-Магурата-Леденика е по-добре за разходката и за това какво ще видиш там. Баба Вида много не си заслужава, но ако не си ходил по-добре я посети, че кога ли друг път ще ходиш на другия край на България. Първият маршрут с плиска,Преслав,Мадарският конник не е лош, но е малко по скучен, но за сметка на това ти е по-близо и са по малко разходи за горива. Wink
Е по първия маршрут са 650 км в двете посоки ,а по втория са 450 км пак в двете посоки... не е токова проблем горивото защото ще сме много хора Smile и не излиза скъпо Smile
Pages: 1 2