Волво Клуб - България

Full Version: биксенон лупи(прожектори) на двусекционни фарове на В40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
momk0 Wrote:Адаш нещо се обърка ми се струва. Ако си с обикновените (старите) фарове не си с лупи, а с рефлектор.
Според мен не си заслужава да се слага ксенон на който и да е автомобил със рефлекторни фарове. Най вече защото заслепяват останалите участници в движението. Да не говорим, че винаги дърпат внимание у господата полицай.
Вярно бе адаш , объркал съм се доста сериозно .. :mrgreen: Ще видя да наслушам мнения малко и чак тогава ще действам ако действам Wink
Аз слагах от тези лупи и пусках и тема за това мисля,но сега нямам възможност да търся,че нямам време.Разликата с Н4 фара е огромна.Монтажа е лесен,но аз бях решил и да си ги настроя както трябва за тази цел ми се наложи да сваля левия фар 3 пъти,а десния два.Причината е в виновете за реглажите,които чичо китаец отливал в събота.Все превърташе иили се трошеше нещо по пласмасите вътре като почнеше да ги регулира момчето.След отстраняването на два три дефекта фаровете заспаха - не заслепявам насрещно движещите се и аз виждам прекрасно.Има снимки в тая тема <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=2055&p=137829#p137829">viewtopic.php?f=8&t=2055&p=137829#p137829</a><!-- l -->
Pages: 1 2