Волво Клуб - България

Full Version: Не мога да вляза в галерията ???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Я сега всички разбирачи да бутнат една рамо ,че нещо не мога да вляза в тази галерия и да си направя албумче :x :x ЩО ТЪЙ :?: :?: :?: :?: :?: Confusedhock: :ugeek: :ugeek:
Регистрирал ли си се?
Не видях някъде да пише регистрация ... има ли такова място там
mar7ooo_92 Wrote:Не видях някъде да пише регистрация ... има ли такова място там
Има има...,входа за галерията е със същата регистрация като във Форума,като цъкнеш вход и се регистрираш-всичко си идва на мястото Wink
Успех!
kire Wrote:
mar7ooo_92 Wrote:Не видях някъде да пише регистрация ... има ли такова място там
Има има...,входа за галерията е със същата регистрация като във Форума,като цъкнеш вход и се регистрираш-всичко си идва на мястото Wink
Успех!

Знам че има вход и като цъкна на него си въвеждам паролата и потребителското име от Форума и се показва това нещо:
[attachment=25316]

Пробвах да напиша и буквите от картинката и след като дам вход ,започва да зарежда и отново ми изкарва това нещо...Първо си помислих че съм си забравил паролата ,но не е тъка във форума си влизам без проблем ,но в галерията не мога ?!?! :?: :roll: