Волво Клуб - България

Full Version: Някой колега от Плевен с S40 T4?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Случайно да се намира някой колега с S40 T4 в обичния ми град Плевен? Smile Би било добре да има някой наблизо с подобно чудо на главата. Smile
mart0 Wrote:Случайно да се намира някой колега с S40 T4 в обичния ми град Плевен? Smile Би било добре да има някой наблизо с подобно чудо на главата. Smile

Абе адаш това Т4 как го храниш ,че като гледам и чип имаш ?!?! Confusedhock: Confusedhock:
Еми как..., с лъжичка и лигавник. Smile Разхода ми е 9,5-10 на дълго и 13-14 градско, като цифрите са за газ. Смятам, че е съвсем нормално. Разбира се ако я натискаш из града цифрите доста се променят, но при нормално каране + някое друго изпомпване е това.
mart0 Wrote:Еми как..., с лъжичка и лигавник. Smile Разхода ми е 9,5-10 на дълго и 13-14 градско, като цифрите са за газ. Смятам, че е съвсем нормално. Разбира се ако я натискаш из града цифрите доста се променят, но при нормално каране + някое друго изпомпване е това.
Перфектен разход за този двигател Smile
Понеже чак сега се усетих, че съм писал само S40, а не намерих опция за редакция, ще кажа - ако има някой колега с V40 Т4 да не си мълчи. Smile
Още се търси. Smile
mart0 Wrote:Още се търси. Smile
Нещо нямаш Късмет с търсенето Smile :twisted: :ugeek: :ugeek:
Засега, но не се отказвам! Wink