Волво Клуб - България

Full Version: Отвлякоха тигърчето...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Тигърчето беше брутално отвлечено... :o :x Sad

последно е забелязано вързано и полуобесено в черен голф, отпрашващ в неизвестна посока..... Оглеждайте се, ослушвайте се и който го забележи да му се притече на помоооощ
Ок сега ще се обадим на Майора и ще вдигнем темата за РПУ Товарна Гара Таймс ...
Абе колко пъти да ти обяснявам, че Товарна гара Таймс е тема във форума !!!
РПУ има на Товарна гара --- без Таймс...

Като гледам на никой още не си се обадил !

Обаче ние от РПУ Товарна гара бдим, вече сме арестували един Голф с пловдивска регистрация , но от тигърчето няма и следа.
Провеждат се оперативно издирвателни мероприятия на територията на Варна и региона , като са мобилизирани силите на пенсионерските клубове и хора на местните кокони от Трета възраст. Те са най-злите търсачи на отвлечени животни и съм убеден, че скоро ще има положително развитие на проблема. Освен това дейно участие взимат и представители на плододайната флора, привържениците на шотландската ракия, патрулите в района на Синята река, както и спецчасти от Ивайловград и Хасково, тъй като последното ивестно местонахождение на въпросното тигърче е в техния регион. Активирани са и връзките на РПУ Товарна гара с колегите от съседните нам държави - ТКТБ/Тюркларъ Карго Талига Бабаитлар/ и БТЖ/Букурещи Трен Жандарма/.
Специален бюлетин - веднага след положително развитие , а утре аз лично отивам да проуча местопрестъплението при колегите от Пловдив!!!
По последни данни тигърчето е забелязано в черен гоУф със странна Ямбулска регистрация - У-то не си е на мястото - 100 Y 0 BA.
За успокоение на близките на отвлечения, той е задоволявал нуждите си при елитна труженичка от видната трупа на Дунав Мост - Кака Дора.
Веднага да се арестува Кака Дора по обвинение за животинска педофилия....
По моя заповед!
М-р Мевдо
.... :twisted: :twisted: :twisted: .... добре ми тръгнаха нещата .....
А сега викайте честит празник ..... :twisted: :twisted: :twisted:
Признавам си без да сте ме били...Последно оглеждахме климатика на Тигърчето,под сянката на моят орех във събота и от тогава не съм го чувал или виждал... Idea
npackoBko Wrote:.... :twisted: :twisted: :twisted: .... добре ми тръгнаха нещата .....
А сега викайте честит празник ..... :twisted: :twisted: :twisted:


Ти пък не можеш да не се издадеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Да се арестува веднага Прасковата и да му се направи щателно претърсване !
ЩАТЕЛНО ! НАВСЯКЪДЕ !
Всички телесни отвори да бъдат проверени, някои особено....по-няколко пъти и в дълбочина.... безшумно и без да се отдава голямо значение на факторите влага и тъмнина...
Доколкото познавам заподозрения - ще окаже пълно съдействие !!!
ей го на:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cross.bg/1272548">http://www.cross.bg/1272548</a><!-- m -->
Pages: 1 2 3