Волво Клуб - България

Full Version: Среща в гр.Добрич на 12.08.2012 г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Аз за пореден път няма да успея да дойда. Така се случва, че все нещо изниква и съм зает. След час заминавам с караваната за Крапец и ще се върна на 12.08 вечерта. Така че, без мен за мое съжаление. На всички Ви пожелавам приятно изкарване в Дъбовете, макар че то гора там вече няма. Но това е друга тъжна тема...
Аз ще се опита да направя всичко по силите си за да дойда.Така като не съм идвал от пролетта поради причината,че работя на морето.Ще се опитам да присъствам!
и аз се надявам че ще успея да дойда понеже на 11.08 сам на сватба и много зависи до кога ще протече тя но ще направя всичко възможно да сам там Smile
надявам се да успея и аз да дойда, понеже сам на работа но ще те помъча да се освободя, ако успея ще съм с жена ми и детето
jordeniq Wrote:и аз се надявам че ще успея да дойда понеже на 11.08 сам на сватба и много зависи до кога ще протече тя но ще направя всичко възможно да сам там Smile
Извинявай, обаче срещата е на 12.08 в 18,00 ч., ти след свадба три дни ли реанимираш? Confusedhock:
Здравей те!И аз съм там.Смятам да забърша 3 бр.МЕЧКИ.А относно jordaniq ,той винаги нещо не е разбрал.И все пак само това ли сме,звучи несериозно,а има толкова много собственици на volvo в Добрич.Но пък затова да заповядат колегите от съседните градове,ако желаят Idea
Пишете ме и мен.Успях да се освободя за 12.08. Има възможност да взема още един с мен.
Монката първо виж как ми се пише никнеима и после коментирай ако обичаш а и последно не беше ли на обяд ?
forestmen Wrote:Здравейте на всички колеги от Добрич. Наближава втората неделя на месец август, а никой не е писал за провеждане на сбирка на клуба, затова реших да предложа място и час за среща на клуба, а именно: ресторант "Колибите" (м.Дъбовете) към 18,00 ч.. Разбира се ако някой има други предложения за място и час е добре дошъл да ги сподели.
казвам на всички собственици на волво познати и непознати за срещата за сега всички са за да присъстват , надявам се да е така
Pages: 1 2 3 4 5 6