Волво Клуб - България

Full Version: Запитвания към Мото-Пфое
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Здравейте,

Тази тема ще бъде мястото, на което могат да бъдат направени запитвания към Мото Пфое относно части, цени, наличности и др.

Отговорите са изцяло официални, от Мото-Пфое ЕООД и съответно отстъпките са валидни за клубни членове със заверена валидна членска карта за годината.




П.П. Съгласувана с УС и администратор. Профила е валиден, официален. Старата тема може да бъде намерена в архива или от този линк.

Успех!
Брей много срамежливи тукаSmileSmileSmile
Хайде аз ще съм първия престрашил се.
Търся ето това нещо: 3468553 или замянката 3434370 - във вашия сайт има цена няма наличност, може ли да се поръча и на какви цена ще дойде?????
Колега, за съжаление вече не предлагаме тази част.
Здравейте,възможно ли е по VIN № да ми кажете кога за последно колата е влизала в оторизиран сервиз и приблизителните километри при това посещение,също така и с какво оборудване е?

YV1TS7202Y1071162

предварително благодаря
На мен ми трябва лагер с този номер 11013, но в страницата ви ми дава грешка .
Ако не го предлагате поне размерите можете ли да ми дадете.
Такъв номер няма в номенклатурата на Волво. За какво е този лагер?
Колеги, имаме кампания за оригинални резервни части ВОЛВО с до 90% намаление за автомобили произведени до 1998г.
Можете да видите списък на следния линк. Ако часта която търсите не фигурира там попитаите тук за нея.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.motopfohe.bg/read_text.php?tid=172">http://www.motopfohe.bg/read_text.php?tid=172</a><!-- m -->
Колеги, за всички автомобили с възраст 4+ години имаме специялно предложение.
Отстъпка на всички оригинални резервни части и извършен труд в размер на 20% при сервизиране на автомобила в Мото-Пфое.
колко би струвало смяна на масло на автоматик на S60 D5 2002g. без гиъртроник е кутията. че нещо ме хванала параноята че трябва да го сменя, макар че официално не би трябвало да се сменя.
Здравейте, изпратих ви съобщение на посочения в темата електронен адрес. Отговора може и тук, благодаря!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14