Волво Клуб - България

Full Version: При палене се дави
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги,

от няколко дни по-трудно паля сутрин. След завъртане на ключа колата се нуждае от подаване на малко газ за да не запали. През първите няколко секунди след запалване оборотите са непостоянни. Предполагам, че проблема е в стъпковото моторче за оборотите.

Бихте ли ме насочили към сервиз в който могат да я погледнат в района на студентски град. Предпочитам в сервиза да имат и компютър, за да ми изчистят една грешка.

Благодаря предварително.
Проблема може да е в клапана за празен ход, може да има и скъсан вакуумен маркуч, а може и друго да е. Ако подаваш газ при палене, може да се задави. Когато не подаваш газ не иска ли да запали?
За сервиз в Студентски град - BOCK GT1 на улица Проф. Кирил Попов - срещу 52-ри блок. Линк към сайта няма да давам, че да не се започнат пак простотии във форума.
LeecH Wrote:Проблема може да е в клапана за празен ход, може да има и скъсан вакуумен маркуч, а може и друго да е. Ако подаваш газ при палене, може да се задави. Когато не подаваш газ не иска ли да запали?
За сервиз в Студентски град - BOCK GT1 на улица Проф. Кирил Попов - срещу 52-ри блок. Линк към сайта няма да давам, че да не се започнат пак простотии във форума.

Благодаря, супер удобен ми е сервиза.

Когато не подавам газ не запалва. Когато подавам газ пали и след леко давене работи нормално. Ще закарам да я погледнат специалисти.

Хубав ден,