Волво Клуб - България

Full Version: аляски маламут
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[attachment=25544][attachment=25548][attachment=25549] :!: здравеите колеги,имам 9 малки ку4енца-аляски маламут-и им тьрся стопани Idea4истокрьвни,родени-19.07.12-има и сьс сини о4и
Цена, или може би се подаряват (..шегувам се) :?:

И как може да се докаже родословието :?: ..поне за себе си да знам, какво притежавам Wink
Martin Petrovich Wrote:Цена, или може би се подаряват (..шегувам се) :?:

И как може да се докаже родословието :?: ..поне за себе си да знам, какво притежавам Wink
Big Grin може да се каже 4е ги подарявам(кои колкото даде,за здраве Big Grin )а за родословие,4етирете породи които са селектирани от лаиката,-самоед,хьски,аляски маламут и карелско ме4о ку4е,се раждат с прави уши Big Grin друго-паспорта на маиката,и между другото аляския маламут е единствената порода която си самоподьржа козината като котките Idea
класик-240 Wrote:
Martin Petrovich Wrote:Цена, или може би се подаряват (..шегувам се) :?:

И как може да се докаже родословието :?: ..поне за себе си да знам, какво притежавам Wink
Big Grin може да се каже 4е ги подарявам(кои колкото даде,за здраве Big Grin )а за родословие,4етирете породи които са селектирани от лаиката,-самоед,хьски,аляски маламут и карелско ме4о ку4е,се раждат с прави уши Big Grin друго-паспорта на маиката,и между другото аляския маламут е единствената порода която си самоподьржа козината като котките Idea

Да де, аз точно това питах.. дали си е чист Аляски маламут, или има примеси от други селекции (..както ти се изразяваш). Но щом говорим за подаръци, ще си затворим очите относно родословието Wink До седмица, две ще съм в Българско, ще ударя една оценка по затревяването на двора и ще ти пиша ЛС (..лично съобщение), за да ти кажа дали ще те отърва от еднo пале :lol: Ти си помисли цена, може и в стекове бира да ми я кажеш.. :lol: И, ако не те натискат много, гледай това до главата на майката да не го даваш :| (..за последната снимка иде реч)
Martin Petrovich Wrote:
класик-240 Wrote:
Martin Petrovich Wrote:Цена, или може би се подаряват (..шегувам се) :?:

И как може да се докаже родословието :?: ..поне за себе си да знам, какво притежавам Wink
Big Grin може да се каже 4е ги подарявам(кои колкото даде,за здраве Big Grin )а за родословие,4етирете породи които са селектирани от лаиката,-самоед,хьски,аляски маламут и карелско ме4о ку4е,се раждат с прави уши Big Grin друго-паспорта на маиката,и между другото аляския маламут е единствената порода която си самоподьржа козината като котките Idea

Да де, аз точно това питах.. дали си е чист Аляски маламут, или има примеси от други селекции (..както ти се изразяваш). Но щом говорим за подаръци, ще си затворим очите относно родословието Wink До седмица, две ще съм в Българско, ще ударя една оценка по затревяването на двора и ще ти пиша ЛС (..лично съобщение), за да ти кажа дали ще те отърва от еднo пале :lol: Ти си помисли цена, може и в стекове бира да ми я кажеш.. :lol: И, ако не те натискат много, гледай това до главата на майката да не го даваш :| (..за последната снимка иде реч)
O.K.
ААА и аз май ще искам едно само трябва да помисля къде ще го държа Smile Ако има нещо ще пиша и аз на лично Smile
Мярто, вземи ги на чифт, не взимай само едно. 2 или 4, за да може зимата ако не запали волвото да ги впрегнеш и да газят снега, а ти ще караш шейната Smile
Да се счита за ъп! Сладки са кученцата, но нямам къде да им осигуря нормален начин на живот.
Здравейте,

чудно изглеждат кученцата. Незнам много за породата, но това ме накара да започна да търся информация. Незнам ако искам да си взема едно как мога да го докарам до Англия.

Поздрави
JMI Wrote:Здравейте,

чудно изглеждат кученцата. Незнам много за породата, но това ме накара да започна да търся информация. Незнам ако искам да си взема едно как мога да го докарам до Англия.

Поздрави
привет колега,вади се паспорт и ваксина то и БГ да седи пак трябва да се ваксинира и да има паспорт Idea
Здравей,

това е не е проблем никой не го интересува какъв ти е домашния любимец и от къде е. Проблема е разстоянието, а аз не планирам да си идвам към България скоро. Но породата е много интересна, след прочетеното вчера.

Поздрави
Pages: 1 2