Волво Клуб - България

Full Version: Новата придобивка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Честито Викторе ! Много безавариини километри и много изхабени гуми ти пожелавам ! Wink
anmarinov Wrote:Да ти е жива и здрава Викторе. И да я отремонтираш че нещо не върви ! :mrgreen:
ААаа колега , едно пиленце ми каза че направила само 220 'щото карал на ръчна затва не вървяла .. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: шегуфка оод Big Grin
Честита нова придобивка Викторе - да е здрава, както ти на канадска :mrgreen:
momcho00 Wrote:Честито Викторе ! Много безавариини километри и много изхабени гуми ти пожелавам ! Wink
anmarinov Wrote:Да ти е жива и здрава Викторе. И да я отремонтираш че нещо не върви ! :mrgreen:
ААаа колега , едно пиленце ми каза че направила само 220 'щото карал на ръчна затва не вървяла .. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: шегуфка оод Big Grin

И то на 4-та скорост .... въобще не може да откъсне тая "кочина" :mrgreen:
Благодаря ви колеги за пожеланията :!:
Догодина с нея ли ще идваш на националната?Трябва да си пазариш шофьори,че твоите всички са за показване..... Confusedhock: Честито и от мен!!!
Ако все пак искаш тази кукла да я направиш кабрио - ще ти дам флекса ....
P.S. Да ти е честито и дълги и безаварийни километри ....
le4ko Wrote:Догодина с нея ли ще идваш на националната?Трябва да си пазариш шофьори,че твоите всички са за показване..... Confusedhock: Честито и от мен!!!
Живот и здраве ако е все още в мен ДА ако ли не ще съм с нещо още по-добро Smile
п.с. не разбрах това за шофьорите ?
п.с.2 Благодаря
npackoBko Wrote:Ако все пак искаш тази кукла да я направиш кабрио - ще ти дам флекса ....
P.S. Да ти е честито и дълги и безаварийни километри ....

За флекса не съм обмислял още варианта, но ако се навия и дойдеш да помогнеш с кеф ще я направя кабрио :mrgreen:
Благодаря за пожеланието Smile
Честита нова придобивка колега! Много безаварийни и със здраве да си я караш! И да наказваш Аудитата най-вече :mrgreen:
Супер е, колега! Със здраве да си я караш! По-нататък ако и сложиш и едни кристални фарове, ще "убиеш рибата". Smile
Pages: 1 2