Волво Клуб - България

Full Version: Има ли някой, с кола на газ, която не му трябва, сега?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги!
При мен има новости, които се налага да споделя, за да намеря правилно решение на проблема ми!
Та... Ситуацията е такава, че намерих нова работа, която, обаче ще е на онзи край на София.
Лошото в моето положение, с настоящата ми кола е, че, тя не е газифицирана.
Ще се налага всеки работен ден да изминавам по около 50 километра, до там, и обратно. Сещате се, че моята кола, градското не го обича, и, заради това харчи повече, и, то, бензин. При тия цени, излиза, че ще давам по 15-20 лева на ден за гориво, за да ходя на работа. Та, възможно ще е на месец да харча, за това 400 лева за бензин. Ужас!!! За какво да работя?... Да давам такава голяма сума за транспорт? Не е приемливо... Нелогично...
Та, търся, някой другар, чиято кола, е газифицирана, а, на всичкото отгоре не му трябва, да ми я даде за ползване, било, то и временно, възмездно, и пр. А, защо, не, и, с една идея за изплащане - закупуване...
Отворен съм за всякакви идеи и коментари!
Поздрави
Рости
metro, reis?
gadnia_metal Wrote:metro, reis?

Де да имаше такава възможност?!... Впрочем, ако ще пътувам с рейса - рейсове от три линии, то, пътят ми ще е два часа и половина в едната посока, представяш ли си?!... Баси! Такъв филм нЕма...
Рости то ако пътя ти е 400 лв. месечно да вземеш една квартирка до работата направо ....
Ако една работа пречи на пиенйето, мани я!
bell Wrote:Рости то ако пътя ти е 400 лв. месечно да вземеш една квартирка до работата направо ....
Ахаааа!!! :mrgreen: Та и режийни да ми се натресат и пр... Аз, квартирка да взема??? Чак таквози, "чуство за хумор", нЕам...

NASKO1973 Wrote:Ако една работа пречи на пиенйето, мани я!
Ако има достатъчно безплатно пиене, обаче! Wink Шот, като свършат кинти, с ко шъ пиЙм?

Много сте любезни, майтапчии! :lol: нЕма ли нЕкой, който иска да взима по 200 кинта месечно за колата си, докато му я изплатя примерно?... Няква, такава схема? Или подобна, бре!
Рости,вземи си едно дизелаче Пежо 105 или нещо мъничко и лизинга му ще е по 200 лв на месец.Може и едно велосипедче с еко моторче,развива до 30 км на час. :mrgreen:
Rostislav Wrote:Та, възможно ще е на месец да харча, за това 400 лева за бензин. Ужас!!! За какво да работя?... Да давам такава голяма сума за транспорт? Не е приемливо... Нелогично...
Как за какво, бе бате Рости? За останалите 2500 лв ,бре! :mrgreen:

Ето го твоето решение! http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?top...f1=details
Железна машина, евтина поддръжа, минимален данък! За три месеца ще се изплати!
На времето имах такъв звяр, за 13 години никакви ядове не ми е създавал! Само дето изгни в най-безпаричните години и отиде на капачки за буркани. :mrgreen:
С риск да ме освиркате - Lupo 3L е колата, не харчи 3 както е по книжка, НО не може да изхарчи повече от 5.5 (пробвано е). Има роботизирана ръчка (кара се като обикновен автомат, но е лесна за поддръжка + има и типтроник), старт-стоп, тежи 820кг. и с тая турбинка направо изкопава паветата и излита. :mrgreen: Малко дългосрочна инвестиция е, ама ще се избие само от гориво.
А ес90-ката ще е неделна 8-)
Рости,тя твоята че не е лесна с тоя 3 литров "матор" и табун от над 200 диви мустанга под капака за изхранване - не е лесна ама питаш ли ги хорицата как се справят с тия 800 а? И то изкарани от мотор 0,8л. Confusedhock: . Е те това вече няма изхранване и това сигурно е причината за продажба,макар че из обявите видях и такива с газова уредба :| .Тия пичове са постигнали перфектния тунинг( съотношението к.с към литър мощност на мотора е 1000 към 1 , разни там бугатита и некви шведски проби за най - бръз автомобил пасти да ядат),а с тия габарити на колата това е перфектния градски рейсър, паркирането го оставям без коментар 8-).

П.П. А да, забравих за цената - е те няма такава цена за такава кола! :mrgreen:
Pages: 1 2 3