Волво Клуб - България

Full Version: Среща Добрич-09.09.2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте горди собственици на VOLVO! Колеги,наближава денят на срещата и е време да завалят предложения.Можем да срещнем на паркинг-Свобода или... Idea Хайде събуждайте се и предлагайте! :roll:
Каква става няма ли желаещи за срещата Smile МОНКАТА да не идем само двамата Smile Big Grin
Ще направя всичко по силите си,за да се освободя от работа и да дойда на срещата! Smile Smile
ОК ще те чакаме Smile монката кажи къде да се съберем дай предложение Smile
Колеги ще може ли малко да променим датата на срещата понеже на 09.09 няма да мога да дойда и срещата да я проведем на 08.09 без значение по кое време ще е Smile
Монка, този път няма да те питам дали ще е банкет че пак ще ме забършеш, аз пак ще сам на работа но ще се опитам да дойда , но не разбрах къде и кога
между другото идеята за събота не е лоша, хем да релаксираме ,но както кажете
Привет на всички колеги. Виждам, че както винаги започват споровете: кога , къде и в колко часа. Този път за съжаление аз ще съм в странство и няма да мога да дойда, но се надявам да се съберете повечко фенове, за да може на следващите срещи да не сме все едни и същи хора (с които рабира се ми е много приятно да се срещам), а да се запозная с още хубави хора. Пожелавам Ви весело изкарване на срещата и ще чакам снимки от нея.
OTOMIX Wrote:Монка, този път няма да те питам дали ще е банкет че пак ще ме забършеш, аз пак ще сам на работа но ще се опитам да дойда , но не разбрах къде и кога

Не бе може и да не е банкет,а само кафенце Big Grin .Ще ми изкараш име на лош човек :oops: .колкото до това къде,кога за мен няма проблем.Ако искате в събота-добре,но другите дали ще са свободни и кога и къде,дайте идеи.Да речем,че е събота-в 18,00 часа на паркинга на пл. Свобода,а пък после ще видим! :?:
Колеги кажете сега последно-събота или неделя??За да знам за кой от двата дни да се опитам да се освободя от работа. Smile Smile
Pages: 1 2 3