Волво Клуб - България

Full Version: Ограничение 30км/ч в града, да или не ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Колеги обсъжда се въвеждане на ограничение на скоростта на движение в града на 30км/ч. Какво е вашето мнение, за добро ли ще е или.... :evil:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/08/30/1897996_naredba_ogranichava_skorostta_v_gradovete_na_30_kmch_i/">http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/08/ ... 30_kmch_i/</a><!-- m -->
По скоро НЕ, то сега 50 не се спазва а 30 - няма начин. А и такива тапи ще стават из градовете...
Направо да гласуват в населените места да тикаме автомобилите, че да мирясат най-накрая :twisted: :twisted: :twisted: . Всичко се прави уж за намаляване на ПТП и жертвите по пътищата ни, но явно се развързват ръцете на контролните органи за безконтролен пладнешки обир. Винаги е най-лесно да одереш кожата на шофьора-все ще има за какво, ама това вече е прекалено!!! Ще се получат тапи по улиците, нервите не ги броя въобще, но ще трябва да се сложат на кантара, а за повечето отработени газове сигурно ще има нов данък..... ама ние сами сме си виновни!!!!!!! Твърдо съм ПРОТИВ това предложение!!!
!!!,това ограничение ще важи само за сафари из саваната на лов за тигри......
Министерство на разтрелите е нужно... :evil: :twisted:
Да въведат и задължително каране на заден ход в градски условия и ЗДП ще е №1...
При такова ограничение няма да имам нужда от кола в града. Вадя си велосипеда и това е!Само зимата ще я карам. Big Grin Big Grin Big Grin
По лошо е. Не се обсъжда ограничение, а скоростта да бъде намалена със спящи полицай и други препятствия.
Това е друго! Иначе ограничения от порядъка на 30км/ч биха повлияли много негативно на трафика из градовете, а никой не иска да стои в трафик повече, от колкото стои сега. Надявам се закона да не се приеме, въобще да не влезе на четене, последсвията, не мисля че ще са позитивни.

Поздрави
"Ограничение 30км/ч в града, да или не ?" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Мене ще ме глобят с превишена скорост макар да съм с колелото Big Grin. Ти остави тапите, ами съм 100% сигурен, че ПТП -та ще се увеличат, заради опънатите нерви от всекидневното еднообразно ежедневие и незрелите умствено шумахери по пътя. Това е пародия някаква... вулгарна измишльотина. Незнам от къде черпят идеи ама ... дори с тези асфалтови ограничители пак е гавра, тея увеличават амортизацията на автомобила с 13% годишно отгоре допълнително. Хубава работа ама българска работа иначе казано - Отчайваща работа

А като гледам идното поколение колко ограничено умствено зле расте и след време ще поеме властта .. Cry Sad :|
Pages: 1 2 3