Волво Клуб - България

Full Version: Среща на виновниците за финансовата криза...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте Приятели,
доста отдавна не бях пускал тема за среща и нека да го сторя.
Та така след обсъждания,предложения,странствания по чужбина и отпускарско бране на Праскови,ловене на Тигри по зоопарковете,ходене по районни управления ,да се съберем и споделим преживяванията си на :
ПАРКИНГА пред Терапевтичния блок (място до болка познато) .....
Лето Господне 2012,ден 02 - неделя,час 13:00
Идеи за продължение може да не споделяте,ще има клечане на сянка,под сянка и върху сянка... :mrgreen:
Поздрави и дано се съберете,Аз лично ще отсъствам .... Wink
Kangalov Wrote:
Лето Господне 2012,ден 02 - неделя,час 13:00
Предполага се, че говорим за февруари месец, тогава на въпросната дата е празник.... не за друго но друг месец не е упоменат никъде :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
п.п: ...и да се знае, че виновниците за финансовата криза са именно празнуващите на въпросната дата :lol: :lol: :lol:
Този път няма да пропусна.
И ние ще се пресъединим .
Лека промяна в нашите планове.Ще дойдем и ние.
а ние ще носим две каси бира за господата носещи името Мирослав или за краткост 343 и плодчето, да заповядат да си ги получат :mrgreen:
Време е ,идваме и ние
С приятни и не обременени хора само положителни емоции.Отново паркинга пред Терапевтичния блок оживя.
Благодаря Ви Приятели,за споделеното време и позитивните емоции.

[attachment=25737][attachment=25736]
Мисля ,че ако пристигнат и 10-на СААБ-а Confusedhock: наистина ще трябва да снимаш отгоре Idea
Аз също съм изключително благодарен за НАГРАДАТА от ФОНДАЦИЯ ТИГЪР ----Обещавам да я използвам с приятели !
Благодаря !
Аз съм приятел,аз съм приятел ............. Big Grin
Pages: 1 2