Волво Клуб - България

Full Version: отключване на печка за D5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Не се сваля бронята, но само от долу може! Smile
Колега gramov би ли споделил какъв и е бил проблема на печката и колко ти е струвало всичко след като я вкараш в работно състояние. Аз имам същия проблем и в момента си издирвам майстор който да ми я свали, за да я занеса на друг който да я диагностицира.
svetoslavp Wrote:Колега gramov би ли споделил какъв и е бил проблема на печката и колко ти е струвало всичко след като я вкараш в работно състояние. Аз имам същия проблем и в момента си издирвам майстор който да ми я свали, за да я занеса на друг който да я диагностицира.

Колега, вместо да правиш тройни неща без гарантиран ефект - в МП Люлин ще ти я оправят за час - два.
Е ... няма да е без пари Big Grin
svetoslavp Wrote:Колега gramov би ли споделил какъв и е бил проблема на печката и колко ти е струвало всичко след като я вкараш в работно състояние. Аз имам същия проблем и в момента си издирвам майстор който да ми я свали, за да я занеса на друг който да я диагностицира.
Утре е денят предвиден за свалянето на печката. Като я оправя ще напиша какво е било. Към мочента ми гори бушона. Като сложа нов работи малко и го изгаря. Утре като я сваля ще видя какво е.
Pages: 1 2 3 4