Волво Клуб - България

Full Version: Купувам железни джанти 15" за V40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Търся да купя 4 броя железни джанти 14 цола, които да стават на V/S 40.

тел. о898 39 55 29 Петко
Оказва се, че за моето Volvo V40, което е производство 99-та 14 цолови джанти няма да станат. Така, че търсенето продължава за 15 цолови, железни джанти на прилична цена.
Колегата търси 4х114.3 джанти... най-вероятно.

Колега, напиши от кой град си и такива работи...
Намирам се в София. Джантите, които ми трябват са 4х114.3 със 67мм централен отвор.
Persizi Wrote:Търся да купя 4 броя железни джанти 14 цола, които да стават на V/S 40.

То е ясно какво търси колегата - за този модел Волво джантите са само с един размер на междуболтовото разстояние ....
Аре малък Ъп от мен ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Все още не съм решил дали да го направя, но ако реша може да има за продаване комплект от 4бр. стоманени джанти 15цола и комплект оригинални тасове към тях. Въпроса е дали ще реша да ги продавам, все пак и едните и другите се намират трудно :mrgreen: .
Ми подарявай ги на колегата тогава, след като се чудиш толкова за продажба ......
npackoBko Wrote:Ми подарявай ги на колегата тогава, след като се чудиш толкова за продажба ......

Първо ще ги релинговам и тогава :twisted: :twisted: :twisted:

П.П. Хайде някой админ или мод да промени в заглавието 14 на 15. Благодаря :mrgreen: .
колеги за този модел джантите започват от 15 и за информация да ви споделя нещо което научих наскоро, че пасват и джанти от съвместното сътрудничество с рено и нисан например на мен ми се наложи да сменя само една джанта и си взех от автоморга от нисан примера които пасват идеално. Успех в търсенето .
100Y0 Wrote:П.П. Хайде някой админ или мод да промени в заглавието 14 на 15. Благодаря :mrgreen: .
Айде готов си!
П.П. А както се казваше "ние Благодаря не пием" - само Nestea
Pages: 1 2