Волво Клуб - България

Full Version: Имам ново Волво S 80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, купих си нова кола - пак Волво - какво да правиш - ясно ви е нали. Та - ето и снимките - 1998 г., бензин, 2.0 см3, 20 кл., Турбо, 166 кв / 226 к.с. с ръчни скорости. Двигателя - рядко поръчван от клиентите на Волво и слаган само 2 год.- 98-00 г. в S 80. Салона и обурудването са според мен високо ниво за тази год. на произв. Имам я от 1 месец, карам я от 3 седм. и съм изключително доволен от колата като ускорение / най-вече /, екстри, спирачки и окачване. Моля някой от модераторите да оразмери снимките, че нещо не знам как, а и не мога да се оправя с това.

[attachment=23851]

[attachment=23852]

[attachment=25614]

[attachment=23853]

[attachment=23855]

[attachment=23854]
Красавица Smile
Честита да ти е новата придобивка Жоре,много безаварийни километри,и само позитивни емоции!!!
Поздрави Wink
Честито Жорка , жива и здрава да ти е новата придобивка Big Grin . Аз пия Арияна по принцип ,знаеш Пазарджик и смятам се сещаш за какво иде реч :lol: Ша черпаваш
Много красив шлеп.Браво и честито.Със здраве да си я караш
Благодаря много на колегата УискиДжак за корекцията на снимките, на мен компютрите са ми малко чужди. Освен това едно голямо благодаря на Кире и Дани за подкрепата и помощта при покупката на колата. Smile
Евала ! Само ес80 !!! Да те радва дълги години с безаварийност ти пожелавам!
Честито и от мен, голяма хубавица е. Много безаварийни километри...
Не напълно разбира , че иска да го кажа .
Честито! Със здраве да си я караш!
Благодаря ви за хубавите думи и пожелания - да ви се връща доброто, също и на тези, които ще пишат по-късно. Надявам се да е поне толкова безпроблемна и здрава като старата 850-ка - 7 год. и около 300000 км., предвид че я взех на 215000 км, вярна служба и то на газ 90 процента. Иначе до момента впечатленията за тази са, че е доста по-бърза, което се подразбира при тази мощност, доста по-стабилна, добре запазена, луксозна, комфортна и горяща с около 1-1,5 л / 100 км повече в градски условия, като цяло съм много доволен от избора си.
Pages: 1 2