Волво Клуб - България

Full Version: И аз в отбора на S80 и малко въпроси.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте. Отскоро съм собственик на S80. Прекрасна кола. Най-после си сбъднах една от мечтите - синя кола със светла кожа. :lol:
И съответно следват и въпросчетата:
1. Най големия проблем е, че не работи алармата, всъщност я няма сирената и дистанционните. Може ли да се сложи някаква друга аларма, че това отключване с ключа е много неудобно. Вариянта МП отпада, там цената на нова сирена, систанционни и обучението е много сериозна.
2.Уж аудиото е HU-601 а няма колоните отзад на кората, възможно ли е да се добавят.

Ето и малко снимки
[Image: 028512487.jpg?r=0]

[Image: 028512488.jpg?r=0]

[Image: 028512489.jpg?r=0]
Можеш да сложиш каквато си искаш аларма. Въпрос на майсторлък.
Задни колони можеш да намериш в Ebay оригинални за около 40 лв на колона или да сложиш някакви от магазина. В тази тема е обсъждано <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=21210">viewtopic.php?f=34&t=21210</a><!-- l -->
След няколко месеца вярна служба излезе и първия проблем.
Вчера си смених крушките за подсветката на панела на климатроника. Смених ги и всичко светна. След това забелязах, че подсветката не изгасва заедно с тази на радиото, а след няколко минути. Не си спомням преди така ли беше.
Най-лошото е, че тази сутрин въобще не свети подсветката на климатроника, нито една лампа.
momo76 Wrote:2.Уж аудиото е HU-601 а няма колоните отзад на кората, възможно ли е да се добавят.
Ако нямаш решетките за колоните, значи за модела ти не се предлага. Гледах едно С60 там нямаш решетки и беше само с 4 говорителя, моето е с 6 има и с 8.
momo76 Wrote:След няколко месеца вярна служба излезе и първия проблем.
Вчера си смених крушките за подсветката на панела на климатроника. Смених ги и всичко светна. След това забелязах, че подсветката не изгасва заедно с тази на радиото, а след няколко минути. Не си спомням преди така ли беше.
Най-лошото е, че тази сутрин въобще не свети подсветката на климатроника, нито една лампа.

Откачаш минусовата клема на акумолатора, изчакваш 1-2 минути и я закачаш отново. Би трябвало да се оправят нещата.
Колонките вече са поставени, благодарение на yuckuJackD.
Tisho благодаря за съвета, и без това мисля довечера да кача акумулатора в къщи да го заредя малко, че вчера изкара една грешка (на холандски) и едва запали. След дълго ровене разбрах, че грешката е за слаб акумулатор.
бах на теб грешка ти изкарва, на мен без предупреждение нещеше да пали Smile
Днес сложих акумулатора и нъцки - пак няма подсветка на панела на климатроника. Не вярвам да са изгорели всички крушки.
Проблема с подсветката продължава. Свалях акумулатора, ичистих всички грешки дето ги имаше и нъцки - панела на климатроника не свети.
Някой да знае как точно става управлението на тази подсветка, как и кога да светне?