Волво Клуб - България

Full Version: Новото V40 с вариант Cross country
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Новото V40 ще има вариант cross country от 2013. Колата изглежда перфектно и се надявам да смачка всички, каквито и да са Германски еквиваленти.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=uxu353Dj4Yk">http://www.youtube.com/watch?v=uxu353Dj4Yk</a><!-- m -->

Поздрави
Ех тези Германски Първообрази, направо не ти дават да спиш :lol:

Иначе прилично изглежда машинката, а този клас тепърва ще търпи развитие
Ами съжалявам просто снощи четох за това и реших да споделя с вас.

При цялото ми уважение към Немците, просто е време да слязат от облаците и да смъкнат надутите си цени
Що да ги свалят. Тяхната клиентела е непоклатима за момента.
Тогава пък французите трябва да започнат да ги подаряват, румънците да дават и някой лев ... искаш да объркаш световната икономика ли Smile
Крайно време е разните други производители на коли да разберат, че VOLVO е марката в която е истината за коли, камиони и друга техника. Другите производители на коли нещо много се "заиграха" да създават ненужни глезотии и почнаха да правят "префарцунени" подобия на коли! Дори и германците се унесоха в подражание на творенията на италианците и французите.Ужас! В краина сметка и германските коли почнаха да стават едни превзети "кокони", дето не знам какви ли не обслужвания трябва да им се правят през определен период от време за да бъде уж на "шест". Мита за "железната " германска кола - изчезна!!!
Така, че да си караме истинските автомобили -VOLVO- и да не се занимаваме с глупости като гледаме някакви измислени подобия на коли!!!
bandido Wrote:Крайно време е разните други производители на коли да разберат, че VOLVO е марката в която е истината за коли, камиони и друга техника. Другите производители на коли нещо много се "заиграха" да създават ненужни глезотии и почнаха да правят "префарцунени" подобия на коли! Дори и германците се унесоха в подражание на творенията на италианците и французите.Ужас! В краина сметка и германските коли почнаха да стават едни превзети "кокони", дето не знам какви ли не обслужвания трябва да им се правят през определен период от време за да бъде уж на "шест". Мита за "железната " германска кола - изчезна!!!
Така, че да си караме истинските автомобили -VOLVO- и да не се занимаваме с глупости като гледаме някакви измислени подобия на коли!!!

Или не си наясно изобщо как стоят нещата, или си яко заслепен от марката... Volvo много отдавна не е това, което е било преди 20 и повече години.
divia Wrote:
bandido Wrote:Крайно време е разните други производители на коли да разберат, че VOLVO е марката в която е истината за коли, камиони и друга техника. Другите производители на коли нещо много се "заиграха" да създават ненужни глезотии и почнаха да правят "префарцунени" подобия на коли! Дори и германците се унесоха в подражание на творенията на италианците и французите.Ужас! В краина сметка и германските коли почнаха да стават едни превзети "кокони", дето не знам какви ли не обслужвания трябва да им се правят през определен период от време за да бъде уж на "шест". Мита за "железната " германска кола - изчезна!!!
Така, че да си караме истинските автомобили -VOLVO- и да не се занимаваме с глупости като гледаме някакви измислени подобия на коли!!!

Или не си наясно изобщо как стоят нещата, или си яко заслепен от марката... Volvo много отдавна не е това, което е било преди 20 и повече години.

Или ти изобщо не си вникнал в мисълта ми и не следиш развитието на автомобилостроенето. Преди 20г. и аз бях на 20 и "цъках" по всяка западна кола.
Тук говоря за авангард в автомобилостроенето в предвид на здравина, качество и в колата да има толкова екстри колкото ти трябват, а не някакви ненужни измислици дето ти вдигат само цената на автомобила и я ги ползваш я не и по скоро може само да ти попречат. Далеч съм от мисълта да споря за качества на различни марки коли.
Има марки коли който имат сателитни само техни програми и в тях какво ли не рекламират за марката. Има и сателитни канали които непрестанно дават само реклами на марки автомобили. Така, че ми е писнало да гледам какви ли не измишльотини внедрявани само за пари, които едва ли някои ползва постоянно или един два пъти просто ей така да каже, че ги е ползвал.
Ти като си толкова наясно с нещата, защо караш VOLVO? Карай друга марка кола и модел която сега е супер, А?
Или изобщо автомобил който мислиш, че е актуален с всички ненужни екстри!
Ти защо не помислиш, защо аз си купих VOLVO, а не германска кола на които им бях як фен преди да разбера що е то VOLVO? За италианските и френските щуротии изобщо няма да говоря. Загадките по старото ми фиатче са ми достатъчни. Фиат и токове - УЖАС!!!
По натам от моя страна няма да има повече коментар за други марки автомобили и VOLVO ! Сети се сам защо е така!
Здравейте,

абсолютно си прав bandido!

До колко обаче волво се се проминило, мисля че няма как всеки еволюира и това е необратимо. Само че докато при някой производители това е в негативен аспект, а при Волво е силно положителен и това се вижда с всеки нов модел, който излиза на пазара. Ето и причината да я има тази тема, модел на Волво, който крещи аз съм уникална кола, номер едно в клас безопастност, а смея да кажа и номер едно в класа си сравнен с конкуренцията.
Pages: 1 2