Волво Клуб - България

Full Version: ел-неволи с s80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте имам S80 1999 година и в един ден ми се изгубиха мигачите, светлините и функциите на волна.Mоже ли някой да даде мнение или съвет.благодаря
el mito Wrote:Здравейте имам S80 1999 година и в един ден ми се изгубиха мигачите, светлините и функциите на волна.Mоже ли някой да даде мнение или съвет.благодаря

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=29&t=6367
здравейте колеги опитах предложението и няма промяна очаквам други варианти благодаря
el mito Wrote:здравейте колеги опитах предложението и няма промяна очаквам други варианти благодаря

Обикновенно се оправя с рестарт този модул, но може и нещо да му е станало. Роби ми беше споменавал за софтуерен проблем на първите 80-тки в този модул. Ако стои дълго време без да е карана модула не може да излезе от sleep режим. Сигурен си, че точно предпазителите на SWM модула си свалял?
Другия вариант е да пробвате с откачане на акумолатора за няколко минути, ако и тогава не се оправи то ще се наложи Роби да се бори с това. :-)
здравейте колеги опитах и с акумултора и няма ефект проверих и почистих всички контакти,клеми и плъзгачи на волана и комутатора - нищо. къде се намира модул SWM и иа ли начин да за диагностика (събуждане) благодая
Ами единственото което ти остава е разходка до Мото Пфое.
От кой град си?
el mito Wrote:здравейте колеги опитах и с акумултора и няма ефект проверих и почистих всички контакти,клеми и плъзгачи на волана и комутатора - нищо. къде се намира модул SWM и иа ли начин да за диагностика (събуждане) благодая
Явно че няма да стане във форума или по телефона.Ще му трябва по сериозна проверка.
благодаря ви колеги днес съм в сервиз ще напиша реэултат
здравейте колеги от сервиза казаха че проблема е в SWM модула(комутатор) на волана. имам един въпрос...ако намеря модул втора употреба и го сменя ще тръгне ли или е необходим някакъв софтуер за него. благодаря
el mito Wrote:здравейте колеги от сервиза казаха че проблема е в SWM модула(комутатор) на волана. имам един въпрос...ако намеря модул втора употреба и го сменя ще тръгне ли или е необходим някакъв софтуер за него. благодаря

Не няма да тръгне от друга кола, а и незнам дали ще може да се програмира. Къде гледахте колата?
Pages: 1 2