Волво Клуб - България

Full Version: С поглед, вперен в светлото бъдеще...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Става дума за съвсем близко бъдеще, а именно - предстоящите Новогодишни празници . Big Grin
Та хрумна ми, значи, следната идейка : имали мераклии да наемем една къщичка в гората ? Там ,обгърнати от топлината на огъня в камината и аромата на прясно изпечени пържоли, да изпием някоя и друга дамаЖанка домашно вино и да посрещнем Новата 2013.
Аз поне имам тквоз намерение!
Ако има други желаещи, да се обаждат да обсъдим идеята, че сега му е времето за резервации.
Ние сме ,,за,, даже оглеждахме разни вили в планините наоколо, но проблемът е, че навсякъде искат да ти я пробутат за 3 и даже 4 на места нощувки, а цените са от порядъка на 600 - 1200 лв за къща за около 8 души за 3-те нощи. Не парите са такъв проблем обаче, макар че са си доста, а свободните дни по празниците. Цели 4 дни / за да наемеш вила за 3 нощи / едва ли ще може да се освободят повечето хора.
Като начало трябва да се уточним бройката "наематели", за да се подбере подходяща къщурка.
http://www.bgvakancia.com/bulgaria/holid...st-houses/ - тук има голям избор на дестинации .

Най-лошото в това начинание е прибирането на 01.01. но и това ще го преживеем :lol: