Волво Клуб - България

Full Version: Еми и аз се поддадох...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,
от много време следя вашия форум и покрай вас се запалих.Поздравления за прекрасните теми.
Живеейки в USA доста време, започнах да заглеждам въпросните Волвота,но поради липсата на финанси бях принуден да карам mustang(и това ако не е ирония)
Но ето, че се прибрах в БГ и дойде моето време да си купя волво - именно S40.
Засега пиша само за да се похваля,но съм сигурен,че по натам ще имам и някой въпроси Smile

Ето го момчето - 1,9 td Smile
[Image: 527763_4252902913551_1140785555_n.jpg]
Честита нова придобивка колега, с радост и безаварийно да си я караш! Радвам се, че при нас във форума ти е харесало. Приятна вечер от мен.
Честито колега!
Дано да си попаднал на читав екземпляр за да останеш доволен и от марката.Обслужи я с качествени консумативи за си я караш с кеф!Попълни си профила от кой град си и в подписа може да напишеш коя година е колата и коне, за да не те подпитваме за в бъдеще!
Честито
Добре дошъл обратно в лудницата... :roll:
И честита кола. Smile
Безаварийно и със здраве!
polmax Wrote:...започнах да заглеждам въпросните Волвота,но поради липсата на финанси бях принуден да карам mustang(и това ако не е ирония)
[Image: 527763_4252902913551_1140785555_n.jpg]

Честито и много безаварийни ....
И да споделиш за колко време свикна на разликата от 300 коня на 100 Wink
Честито и от мен колега! Няма как да не се запалиш и поддадеш на тази кола. Желая ти както се казва масло и филтри само да сменяш по колата. Дано си случил на екземпляр и очакваме да гледаме още снимки. Що се отнася до форума, форума е супер, хората са супер, който може с каквото може ще помага. Има ли добро отношение към хората има добро отношение и към теб. Със здраве да си караш колата и безаварийно! Smile


Поздрави,
Иван
Честито и от мен , много безаварини километри и хубави преживявания с новия член на семейството Wink .
Честито и от мен!
Pages: 1 2