Волво Клуб - България

Full Version: На Слави "чудното" ФЕРАРИ - от форума на Офроудите
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Big Grin Първо ХАМЪРа му беше със строшени скорости, после ФЕРАРИто му не искаше да запали, но сега е ходило в сервиз за реглаж на окачването и познайте: криво кат` войнишко канче :twisted: Направо да се чудиш, как се движи в права линия ...всъщност, как въобще се движи :lol:
http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8864
Big Grin Първо ХАМЪРа му беше със строшени скорости, после ФЕРАРИто му не искаше да запали, но сега е ходило в сервиз за реглаж на окачването и познайте: криво кат` войнишко канче :twisted: Направо да се чудиш, как се движи в права линия ...всъщност, как въобще се движи :lol:
http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8864
Ха ха ха ха егати базика Big Grin еми възможно е като се замислиш :roll:
Ха ха ха ха егати базика Big Grin еми възможно е като се замислиш :roll:
Иска ми регистрация, ако може да сложиш текста ще съм ти благодарен, защото мн. ме интересува темата.
Иска ми регистрация, ако може да сложиш текста ще съм ти благодарен, защото мн. ме интересува темата.
gurgata Wrote:Иска ми регистрация, ако може да сложиш текста ще съм ти благодарен, защото мн. ме интересува темата.


Интересно,аз онзи ден си влязах без регистрация :?

Явно нещо е станало , еми регни се :roll:
gurgata Wrote:Иска ми регистрация, ако може да сложиш текста ще съм ти благодарен, защото мн. ме интересува темата.


Интересно,аз онзи ден си влязах без регистрация :?

Явно нещо е станало , еми регни се :roll:
Kespanok 460 Wrote:
gurgata Wrote:Иска ми регистрация, ако може да сложиш текста ще съм ти благодарен, защото мн. ме интересува темата.


Интересно,аз онзи ден си влязах без регистрация :?

Явно нещо е станало , еми регни се :roll:

Регнах се и темата е затворена вече. Явно не искат да правят новина Wink
Kespanok 460 Wrote:
gurgata Wrote:Иска ми регистрация, ако може да сложиш текста ще съм ти благодарен, защото мн. ме интересува темата.


Интересно,аз онзи ден си влязах без регистрация :?

Явно нещо е станало , еми регни се :roll:

Регнах се и темата е затворена вече. Явно не искат да правят новина Wink
Pages: 1 2 3