Волво Клуб - България

Full Version: Едно V40 в "опасност"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колежката от СФ, собственичка на графитеното комби, да не се чуди ако й върнат колата с джанти 15" вместо нейните 16",без антикрило, със сини брони и фарове от преди фейслифта като не пропуснем и че ще й липсват лепенките volvoclub-bg.com :lol: Някак си така както стоя и гледам колата една до друга редом с моята ми се струва че може да има едно прехвърляне на части нощно време :mrgreen:
Номера на Волвото е ХХ Х626 ХХ.
Срещу лека почерпка обещавам да не пипам колата и дори да я пазя аз Big Grin

П.С. Поздравления за веселия случай по който комбито обикаля родните ни китни планини.
Колега поне да го беше снимал да го видим Smile
Karlsson Wrote:Колежката от СФ, собственичка на графитеното комби, да не се чуди ако й върнат колата с джанти 15" вместо нейните 16",без антикрило, със сини брони и фарове от преди фейслифта като не пропуснем и че ще й липсват лепенките volvoclub-bg.com :lol: Някак си така както стоя и гледам колата една до друга редом с моята ми се струва че може да има едно прехвърляне на части нощно време :mrgreen:
Номера на Волвото е ХХ Х626 ХХ.
Срещу лека почерпка обещавам да не пипам колата и дори да я пазя аз Big Grin

П.С. Поздравления за веселия случай по който комбито обикаля родните ни китни планини.
Покривния човек седя седя, не се обажда повече от два месеца и накрая каза на магарето ЧУШ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rado_91 Wrote:Колега поне да го беше снимал да го видим Smile
Ахам, да бе да.Кара го комбито един батко който минава на страни през вратите понеже му се заклещват раменете в касата.Па я да има нещо против и съм пътник от всякъде :|



bg_tiger1978 Wrote:Покривния човек седя седя, не се обажда повече от два месеца и накрая каза на магарето ЧУШ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Водим тайна партизанска война и събираме комромати.Ей го на как в случая не може да се скрие човек и в най-затънтеното местенце :lol:

Ай стига офтопици че модовете ще ни пляскат Big Grin
Karlsson Wrote:Ай стига офтопици че модовете ще ни пляскат Big Grin
Не ма бряхххх той "Смокинята" е от нашият отбор

Търпението ми е към края .....
Днес се очаква графитеното комби да пристигне обратно при собственичката си, и ако има липси ще се гоним по покривите около Троян. Tongue Tongue Tongue
Лично ще го инспектирам. Wink
Rado_91 Wrote:Колега поне да го беше снимал да го видим Smile

:roll:
[attachment=26494]
:roll: Wink
Това безконтактно миене ле е ?!?
Да.