Волво Клуб - България

Full Version: Какво мислите:Volvo C70 2.0T
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Мнение за тази кола: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cars.bg/u831151">http://www.cars.bg/u831151</a><!-- m -->
Опссс, здравей Шери, тая кола не струва тези пари[, на снимки е окс, но тунинга е селски, имам снимки на моята 40-ка и тази една до друга в темата ,"кой какво видял" , знам къде паркира вечер, така че ако искаш да я видиш без собственика да знае, насреща сме :!: Но имай в предвид, както казах тунинга е селски и малко или много си личи Confusedhock: Wink
Дидо бате, колата не е за мен, аз не бих се качил на двуврата, моя идол е XC70, едно приятелче с В40 много му е харесало и иска в неделя да дойдем да го видим, просто искам да знам вашето мнение за автомобила. За мен е безмислено толкова пари за такава кола, но той е тинейджър и му харесва, разни хора разни идеали Big Grin
В такъв случай мнението ми е че КЕШ-а е много ако дойдете обади се ще асистираме Wink
Мисля, че в неделя ще сме на оглед, днес е говорил със собственика и мисля,че имат час на среща. Утре ще говоря допълнително с него, казах му че е висока цената, но все пак той решава, за почти същите пари може да си вземе S60/S80, но все пак на 20г. иска гъзарийка, а не лимузинка Wink Wink ако дойдем ще се чуем за по бира/кафе :lol:
"лунгуатроник"-това е скоростна кутия за 40км. над морското равнище(превод от на м**ка си П**ката)
Какво се случи, колеги ? Проведохте ли срещата с момчето ? Гледам, че обявата е още валидна, но с 1000лв. надолу ?

Както и да е, какви са ви впечатленията ? Аз също отдавна се заглеждам по въпросната кола, честно да кажа, не мисля, че е тунинговано 'по селски', но това е друга тема.
Понеже се качих от В70 2.5 тди 140к.с. на це-70 2.3 240к.с. разликата във вървенето е от земята до небесата. Возията е по-твърда автомобила е много устойчив спрямо комбито. Разхода е приличен на дълго ... градско си е ламя както и да го гледаме :mrgreen: . Гъзария е определено да имаш такава защото много те заглеждат. Аз съм на 21-22г. и също спадам към раздела "келеши". Хубавото при мен се получи, че колата е писана като 163к.с. с пренабит номер на мотора и няма никакви проблеми с КАТ. Данъка ми в Плевен е 230лв. за цялата година (добре, че е писана по-малко коне) :mrgreen: . Не съм мислил да продавам моята но тя е в стоков вид. И ако момчето което желае да закупи такъв автомобил има желание да му дам съвети нека ми звънне 0877915111-Виктор
Колата ми е със същите джанти с ел. подгряващи седалки, газов инжекцион и т.н.
Цената вече е 5900 лв…. Някой с коментар ? Аз лично взех да се замислям дали да не се обадя на човека.
nickeyar Wrote:Цената вече е 5900 лв…. Някой с коментар ? Аз лично взех да се замислям дали да не се обадя на човека.
Цената вече е на 5600 лв. коментар как за 4 дена я свали с повече от 1000лв. ?
Pages: 1 2