Волво Клуб - България

Full Version: Среща София 28.10.2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Дойде края и на този месец!
От няколко дни се оглеждам дали Момчо няма да пусне тема за софийската среща , ама не би!
Явно се е притеснил, защото
Quote:
Rostislav Wrote:А, Момчи, другия път, (за негово сведение) ако пусне тема и, пак го няма, да си знае, че срещата ще се проведе пред тях!!! Да се приготви с поне каса бира! Wink
и тава кебапчета!

Така, че с темата се заемам аз Big Grin

Та по същество :

Изключително ми е приятно да обявя,че традиционната среща в София на почитателите на любимата шведска марка VOLVO ще се състои, както винаги, в последната неделя на месеца 28.10.2012 г. Всеки фен на тези изключителни автомобили е добре дошъл!
Мястото - паркинга пред Национален Исторически Музей, кв. Бояна.
Начало - 12.00 ч.( по зимното часово време).
Очаква се дъждец, но това не може да ни попречи да се съберем, нали? Просто носете чадъри! Wink
Там сме Smile
колеги надявам се този път да успея да се включа и аз надявам се да се запозная с повечето любители на най-добрата марка кола. Надявма се да има двама колеги които да се съгласът да ми станат порачители за да стана официален член на ВОЛВО КЛУБ.
Този път искрено се надявам и аз до успея да се добера, че имам един колан да взимам от Kire от 2-3 месеца, пък ако не и повече. :oops:
maniaa все ще се намерят 2-ма колеги които да ти помогнат. Wink
Клубните членове са в час, вече, но аз ще почерпя... Бирата е от мен!
Сърдечни благодарности на Председателя!... Той си знае, за какво, как, а, аз, тогава ще кажа на всеослушание и на останалите фенове на марката, за да разберат...
"Видях, Един, да ти кара колата!"... Wink
Клубният огън е вечен! :mrgreen:
Следва продължение.
Rostislav Wrote:"Видях, Един, да ти кара колата!"... Wink
Това само един ХаймаНаско може да го каже :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kire Wrote:
Rostislav Wrote:"Видях, Един, да ти кара колата!"... Wink
Това само един ХаймаНаско може да го каже :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Хаймана, ама бдителен, нали?! Wink Какъв е тоя, Един, дето ми кара колата??? И, веднага звъни, за да разбере... Недовидял.
Е, голямо ченге е... Старо куче!!! Military system... :mrgreen: А, представяш ли си, наистина, НЛО да ми караше колата? За тия неща, хипотетично, също си струва да се помисли...
Ама, както казах в предният си пост, бирата е от мен!!!
Здравейте колеги!Преди десетина дни си взех едно S80t6 и се радвам,че вече сьм член на форума!Надявам се,да ме приемете в клуба си!Ще дойда на срещата,на 28.10.2012г.
И ние най-после сме там.
Аз, жената и кучето
Здравейте колеги,и аз скоро се добих с това готено возило и аз мисля да дойда на тази среща.
Надявам се да ме приемете,ще ми е за първи път. Wink
Pages: 1 2 3