Волво Клуб - България

Full Version: Продавам зимни гуми 17" с джанти за BMW Х-серия
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Продавам 4 бр., почти нови, зимни гуми с джанти 17" от Х-серия. Може да станат и на друг модел, но не съм наясно.

ГУМИ:
Размер - 225/55/17 XL 101H
Марка - HANKOOK Icebear W300 (топ на ADAC за 2011 год.)
DOT - 2710 (27-ма седмица на 2010 год.)
Грайфер - между 8,5 и 9 мм, практически нови.
Карани са около 1000 км миналата зима на БМВ Х3. Имат борд, който предпазва джантата.

ДЖАНТИ:
Размер - 17", широчина - 7,5 J, ЕТ 45, м/у болтовото разстояние е 5х120
Марка "PLATIN" - произведени в Германия.
Джантите имат една единствена забележка - малка драскотина, която съм снимал. Идеално прави, без драскотини по ръбове и т.н. Може да се види добре от снимките - още нямат ръжда и окис, където стъпват на главината.

Направил съм подробни снимки на всичките гуми и джанти, за да се види ясно всичко.

Цена: 1350 лв. за комплекта. По принцип се продават заедно, защото нямам много време да се занимавам с търговията им, но ако някой реши - Гуми (700 лв.) и Джанти (800 лв.).
Цената може да се коментира в разумни граници, но само при сериозен интерес! Моля ви, не ми предлагайте бартер или нереални цени, има доста гуми и джанти на пазара и затова смятам, че тези определено си заслужават. Собственикът им даде 1700 лв. за гумите и още 1800 лв. за джантите преди 12 месеца, така че за по-малко от 1/2 им цена може да си купите практически нови гуми и джанти. Продават се поради смяна на модела с Х6 и няма как да се подкарат там Smile

За колегите от страната - за Пловдив ще е безплатна, защото доста често пътувам и мога да ги докарам. За останалите градове - ще бъдат изпратени по ЕКОНТ с отстъпката, която ползвам. Примерен маршрут - до Бургас ще излязат около 48 лв. с наложения платеж.

Тел.: 0888 258182 - Владо или на Л.С.

Снимки тук: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/w1351281049954513">http://www.mobile.bg/w1351281049954513</a><!-- m -->
Бая стара тема ... Продадени са отдавна!