Волво Клуб - България

Full Version: Продавам S40 на части с газов инжекцион
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Здравейте колеги,
Продавам Волво S40 на части, колата е 1997г. 2,0 - 101KW. Колата е с газов инжекцион, монтиран в Холандия. Всички тръби на газовото са карбонови. Работи си отлично, гумите и джантите са продадени вече, има климатик, ABS, air bag, чисто нови накладки, перфектни дискове без ръжди. Здрави Амортисьори, Салона е здрав няма скъсано или протрито, ето и малко снимки, тези дни ще сложа по хубави, че тези ги правих вечерта:
[attachment=26638]

[attachment=26639]

[attachment=26640]

[attachment=26641]

Колега, моля попълни си обявата, съгласно правилата на форума, която е показана в началото на раздела....
Здравей, колега интересувам се от предните амортесьори ,състояние и цена ако може. Благодаря !
Здр,колега.Интересува ме лакътник и бутон за аварийни светлини.
Понеже съм забравил да напиша GSM и къде е колата:

Колата се намира във Варна, но за страната пращам с Куриер
GSM: 0877 67 37 08


Продадени части:

предни макферсони
гуми и джанти

Всичко друго е налично
Smile
Здравей колега,аз имам волво 850 2000куб.143 к.с. 1993г. интерасува ме дали щеми стане газовата и колко и търсиш за целия комплект.
Благодаря предварително.
Kолега, да попитам за цена на шофъорското огледало с подгрева?
Приятна вечер.
Не разбирам много от газови уредби, но видях че тази впръсква директно течна газ през инжекторите, без изпарител, поразпитах и казаха че в бутилката имало помпа за газта , както е цялата удедба с всичко както съм я свалил цената е 300лв. На компютъра за газовото пише че е проектран специално за Волво, работише си перфктно до перди да го разглобя, напавил съми клипчета, ще сложа и снимки днес ли утре.
Здравей колега ако може цена на средната конзола видях на снимките че е сива ако не е продадена разбира се Поздрави !
Продадени части до момента:

предните амортисьори
предите пружини
малко пластмаси от средната конзола
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8